У Австрії почався суд над маніяком Йозефом Фрітцлем

В австрійському містечку Амштеттен судять 73-річного Йозефа Фрітцля, якого вже встигли охрестити маніяком XXI століття. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У Австрії почався суд над маніяком, який 24 року тримав в підвалі свою дочку Елізабет. За словами його адвоката, Фрітцль готовий визнати свою провину в зґвалтуванні і інцесті.

Всього проти Фрітцля були висунуті звинувачення за шістьма пунктами: вбивство, інцест, рабовласництво, жорстоке поводження і незаконноє позбавлення волі. По сукупності звинувачень 73-річному Фрітцлю загрожує довічний вирок. До страти в Австрії не засуджують.

Справу Фрітцля розгледить колегія присяжних. Очікується, що більшість засідань проходитимуть в закритому режимі.
Як очікується, процес над ним продовжиться всього п'ять днів.

Нагадаємо, Фрітцль, що проживав в місті Амштеттен, був арештований 27 квітня 2008 року. Як встановила поліція, він з 1984 року утримував свою дочку Елізабет в підвалі свого будинку.

Дівчинка жила нече в домашній в'язниці, так само як і троє її дітей, яких вона народила від свого батька. Всього на на світ з'явилося сім малят; один загинув, і батько спалив його тіло в топці. Ще трьох немовлят обвинувачений підкинув на поріг своїй дружині із запискою від Елізабет - літня жінка почала ростити внуків, сподіваючись, що дочка, що втекла, нарешті, повернеться. Саму Елізабет тим часом безуспішно шукав Інтерпол.

Страшна таємниця відкрилася, коли старшій донці Елізабет, в підвалі стало погано, і маніяк передав її до рук лікарів, а незабаром випустив всіх інших полонених.

Читайте також:

Чоловік утримував 24 роки дочку в підвалі


Австрійця, який 24 роки ґвалтував доньку, перевірять психіатри

Віденський театр поставив п'єсу про життя австрійського маніяка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: