У Бангладеш сотні людей гинуть від повеней

Жертвами повеней у Бангладеш, які тривають уже півтора місяці, стали 578 осіб.

Жертвами повеней у Бангладеш, які тривають уже півтора місяці, стали 578 осіб, повідомляє агенція "РИА Новости" з посиланням на директора департаменту рятувальних операцій міністерства з боротьби з надзвичайними ситуаціями Мохаммеда Садаруддина.

Нова хвиля повеней почалася минулої п'ятниці, коли став рости рівень води в річках на території 17 адміністративних округів Бангладеш. Черговий удар стихії спровокували зливи в басейнах найбільших річок на території країни. Зокрема, вище за критичний рівень знаходиться рівень води в таких великих водних артеріях, як Джамуна, Брахмапутра, Падма й Ганг.

”Найсерйозніша ситуація склалася на півночі, північному сході та сході країни", - сказав Садаруддин.

Влада евакуювала з найбільш потерпілих районів більше шести тисяч людей. Вони розмістилися в 24 тимчасових таборах, де їх забезпечують харчами й надають медичну допомогу, сказав директор департаменту.

За останню добу ситуація дещо поліпшилася, проте безперервні дощі в індійських штатах Ассам, Аруначал-Прадеш і Меґгалая можуть викликати погіршення паводкової ситуації в північній частині країни, повідомляють "РИА Новости” з посиланням на представника Центру прогнозування й попередження повеней Бангладеш.

Вода піднялася і в основних річках на південному сході країни, в околицях міста Читтаґонґ. Синоптики чекають розповсюдження повеней на нові адмінстратівні округи в цьому регіоні.

Від повеней у Бангладеш щорічно гинуть сотні людей. Ця країна розташовується в низині, в дельті декількох найбільших річок індійського субконтиненту. Ситуація стає критичною в сезон дощів, що починається в червні і закінчується у вересні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: