У Болівії від лихоманки денге померли 19 людей

У Болівії лютує найбільша в історії країни епідемія лихоманки денге, від якої вже померли 19 людей.

У Болівії лютує найбільша в історії країни епідемія лихоманки денге. Як повідомив заступник міністра охорони здоров'я південноамериканської республіки Альберто Ногалес, жертвами цього небезпечного захворювання вже стали 19 людей, кількість хворих класичною формою денге досягло 30 тисяч.

За словами Ногалеса, він рекомендуватиме главі держави Ево Моралесу оголосити в країні надзвичайний стан у зв'язку з масштабами поширення інфекції.

Спалах лихоманки денге в цій країні фахівці називають найбільшим за останні роки в південноамериканському регіоні. Хоча тільки торік жертвами цього захворювання в Бразилії стали більше 90 людей. У 2007 році в сусідньому Парагваї подібна епідемія понесла життя 17 людей. Кількість  хворих склала тоді 27 тисяч людей. У країні на два місяці була оголошена надзвичайна ситуація.

Проте епідеміологічна обстановка в Болівії виглядає серйознішою. Спалахи інфекції вже відмічені за межами країни в прикордонних зонах в Аргентині і Парагваї.

Болівійський лідер Ево Моралес після повернення з Москви, де він знаходився з першим офіційним візитом з 15 по 16 лютого, повідомив, що Росія направить до Болівії літак з партією медикаментів для боротьби з епідемією.

Читайте також:

У Болівії відомий дизайнер залікувала подругу сечею до смерті
До Москви вперше за 50 років прибув президент Болівії - за грішми і зброєю

Президенту Болівії виправили ніс

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: