У Британії пташиний грип

Великобританія офіційно підтвердила наявність на території країни смертельного для людини вірусу H5N.

Пташиний грип
Архів
У районі ураження встановлена трикілометрова зона відчуження і десятикілометрова зона карантину.
Міністерство навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства Великобританії офіційно підтвердило наявність на території країни смертельного для людини вірусу H5N1, повідомляє агентство Рейтер.

Вірус виявили у індичок на фермі в графстві Норфолк - недалеко від попереднього випадку захворювання пташиним грипом в сусідньому Саффолке.

В даний час йде забій близько 5 тисяч голів птаха, зокрема качок і гусей, які знаходяться на фермі. У районі встановлена трикілометрова зона відчуження і десятикілометрова зона карантину.

Попередній спалах пташиного грипу був виявлений на початку лютого 2007 року на фермі в графстві Саффолк. Від захворювання загинуло 2,6 тисяч індичок.

Фахівці-ветеринари з британського міністерства навколишнього середовища, продовольства і сільського господарства, а також з лабораторій Європейського Союзу підтвердили, що причиною смерті птахів став найнебезпечніший різновид вірусу пташиного грипу H5N1, яка може передаватися від птаха людині.

Тоді було ухвалено рішення знищити всі 160 тисяч голів птаха на ураженій захворюванням фермі, а навколо неї встановити карантинну зону радіусом в декілька кілометрів.

ВідеоПташиний грип

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: