У Британії виявлено ящур

В одному з районів Великобританії виявлено спалах ящуру. Влада країни заборонила будь-яке перевезення худоби.

Корова
УНІАН
У Великобританії виявлено 64 тварини, заражені на ящур.
Влада Великобританії наклала заборону на будь-які перевезення великої рогатої худоби, овець і кіз, пише британська газета The Guardian. 

Причиною заборони став спалах ящура на фермі поблизу Гілфорда у британському графстві Суррей. 

Всім фермерам наказано негайно перевірити свою худобу. Окрім перевезень, заборонено стрижку тварин та їх обробку звичайним дезінфекційним розчином, відзначає Independent. 

Навколо ферми, на якій було знайдено хворобу, створені трикілометрова карантинна зона і десятикілометрова перевірочна. Ветслужби вже почали знищення 64 заражених тварин. 

Підозра на ящур у Гілфорді була виявлена кілька днів тому. Хвороба могла прийти з ринків або через нелегальні канали ввезення м'яса.

Гордон Браун
Архів
Ситуацію з хворобою вже взялася вирішувати британська влада на чолі з прем'єром Брауном.
Прем'єр-міністр Великобританії Гордон Браун, дізнавшись про ящур, негайно провів телефонною нараду з Cobra, урядовим надзвичайним комітетом із цивільних справ, пише The Daily Telegraph. Про подію була поінформована Єврокомісія.

Це вже другий спалах ящура в королівстві за останні шість років. Попередній розпочався у 2001 році із захворювання свиней, тривав рік і коштував економіці Великобританії 16 мільярдів доларів. 

Тоді було забито від 7 до 10 мільйонів голів худоби, що завдало серйозного удару по м'ясомолочному виробництву країни. Спалах ящура також негативно позначився на прибутках від туризму.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: