У Броварах хлопець вбив чоловіка через пачку йогурту

Двоє юнаків прагнули продати молочний йогурт, щоб знайти гроші на горілку. Чоловік, який відмовився, отримав удар ножем в серце.

У місті Бровари на Київщині чоловік заплатив своїм життям за те, що відмовився купувати йогурт.

Жертвою зловмисників став 40-річний Анатолій з Вінниці, який приїхав на заробітки та підробляв в одному з броварських гаражних кооперативів двірником, повідомили в ГУ МВС України у Київській області.

Днями до кооперативу зайшли хлопці і запропонували сторожеві купити у них за низькою ціною йогурт. Літній чоловік погодився і придбав для себе блок молочного продукту. На отримані гроші продавець Іван разом з товаришем купив дві пляшки горілки.

Оскільки розпивати спиртне юнакам було ніде, вони вирішили повернутися до гаражного кооперативу. Але сторож відмовив їм в компанії. В цей час на другий поверх сторожки піднімався Анатолій.

В міліції зазначили, що він "через свою доброту запросив незнайомих йому хлопців в своє службове приміщення, де і почалося гуляння".

Втім, коли спиртне закінчилося, юнаки почали вимагати, щоб Анатолій купив у них йогурт, який залишився. Він відмовився, оскільки не мав грошей. На цьому ґрунті між чоловіками виникла сварка, обурений Іван схопив із столу ніж і завдав Анатолію сильного удару прямо в серце.

Зловмисника правоохоронці затримали наступного дня. Він виявився 25-річним уродженцем Чернігівської області. Тепер йому загрожує ув’язнення на термін від семи до п'ятнадцяти років.

Читайте також:

У Херсоні чоловік після сварки спалив себе і дружину

Жінка залишила дитину помирати, щоб її не позбавили батьківських прав

Чоловік через гроші сокирою убив матір та брата

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: