У Чернігові знайшли повішеним хлопця з вирізаною на нозі свастикою

Загадкова смерть 18-річного юнака в Чернігові: у ніч проти Головосіка його знайшли повішеним на дереві, а за кілька днів до цього йому на нозі невідомі вирізали свастику.

У ніч проти Головосіка (11 вересня - Усікновення Голови Іоанна Предтечі) у Чернігові знайшли повішеним на кленовій гілці на власному ремені 18-річного Юрія Горбаня.

Офіційна версія смерті - самогубство через нещасне кохання. Однак рідні переконані, що хлопця вбили ті, хто за кілька днів до трагедії вирізав на його нозі нацистську символіку, і вимагають повторної експертизи і ексгумації тіла.

Юрія знайшли повішеним у районі Шерстянки, який місцеві жителі називають бараками – це такий собі глухий безлюдний острів, освітлення вночі немає майже ніякого.

Сусіди бачили Юрія за кілька годин до трагедії - він був веселим і привітним. Тому близькі одразу відкинули версію про самогубство.

Пригадали, що за тиждень до смерті хлопець пожалівся рідним, що його намагаються втягнути до організації скінхедів. Матір Наталія Горбань запевняє, що син отримував дзвінки із погрозами, а за тиждень до трагедії прийшов додому зі шрамуванням на нозі.

"Три людини насильно робили йому свастику", - розповіла вона.

Сестра загиблого, Сніжана, запам'ятала малюнок до деталей. Свастика, абревіатура, яка означає "білу силу", фахівцям нагадує символіку скінхедів.

"Майже на пів ноги воно було вирізано, чи то ножем, чи то лезом, схоже, але такі глибокі порізи, дуже кровили", - пригадала Сніжана.

Ситуацію із загадковою загибеллю хлопця могла б прояснити судово-медична експертиза. Окрім свастики, там виявили дивні подряпини на руках. Інших тілесних ушкоджень, які б підтвердили бійку, не знайшли.

"За попередніми висновками експертів було встановлено, що смерть його настала внаслідок удушення, механічної асфіксії. Інших ушкоджень, які б могли бути причиною смерті не виявлено", - підкреслила прес-секретар Чернігівського міськвідділку міліції Наталія Човпило.

Рідні наполягають на тому, що юнака примусили повіситися, або, інсценувавши суїцид, намагалися приховати сліди вбивства. Мешканці ж мікрорайону, занепокоєні вбивством, вечорами не пускають дітей на вулицю, а деякі намагаються з'їхати з квартир.

Читайте також:

Напередодні Дня Незалежності в Одесі вбили націоналіста

У Києві п'ятеро молодиків розгромили МакДоналдс

В Івано-Франківську єврейське кладовище розмалювали свастиками

У російській глибинці людей почали записувати в "каральні бригади"

ВідеоЗагадкова смерть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: