У дитсадку Чернігова дівчинку вкололи шприцем хворого на СНІД наркомана

Аналіз шприця на ВІЛ і СНІД позитивний, концентрація вірусу дуже висока.

У Чернігові трирічну дівчинку її ровесник вколов шприцем, який використовували наркомани. Сталося це під час прогулянки у дитячому садку № 45. Вихователька не помітила, як хлопчик простягнув руку за паркан, схопив голку і вирішив пограти в лікаря. Місцеві жителі розповідають: під дитячим садом регулярно збираються наркомани, а за розкиданими шприцами не видно навіть трави.

Як повідомляє Портал Чернігова, шприц, яким, можливо, вкололи Лізу Мороз відвезли на експертизу. Тест показав, що аналіз на ВІЛ і СНІД позитивний, концентрація вірусу дуже висока. Швидше за все, у наркомана, що використовував його, була вже остання стадія захворювання. Мати постраждалої повідомила, що дівчинці призначали хіміотерапію, для пост-заражених. Ця процедура дуже важка і токсична, обіцяє побічні ефекти.

У Олександра та Олесі Мороз четверо дітей, Ліза – наймолодша. Того ранку мати, як завжди, повела дитину в садок. А через кілька годин їй вже зателефонувала вихователька, яка побачила ранку від уколу шприцом. Вихователька не помітила, в який саме момент це сталося, лише уточнила, що вранці на прогулянці відсунула паличкою шприци подалі від огорожі. Шприц, яким, можливо, вкололи дитину відвезли на експертизу.

Ольга Малюта, завідуюча амбулаторно-поліклінічного відділення обласного центру СНІДу: Препарат цей справді дорогий, але ми зараз про ціну говорити не будемо, тому що життя людини та її здоров’я набагато цінніше. Природно вони мають побічні дії ці препарати, але в порівнянні з тим, що може викликати ця інфекція це ніщо. Тобто можна і потерпіти.

Тим часом під самим парканом садку нарко-гніздо. Голки розкидані просто на траві, очевидно там ніхто давно їх не прибирав. Будь-хто з дітей може просто простягнути руку і дотягнутися до шприца.

Адміністрація дитячого садка відмежувалася від наркоманів гумовими автомобільними шинами – півроку тому колеса вкопали у землю, щоб обмежити доступ дітей до небезпечного сміття. Коментувати інцидент завідувачка відмовилася. За об’єктивом зізналася, що знала про ситуацію зі шприцами, але в міліцію не зверталася. Розслідування з цього приводу почала проводити прокуратура, сполошилися епідеміологи. Подружжя Мороз зібрало біля садка цілу коробку шприців, медики припускають, що всі вони інфіковані.

Нагадаємо, у семи аптеках Черкас наркоманам безкоштовно роздають шприци, презервативи та серветки.

В рамках спеціального проекту фонду, який ставить за мету зменшення ризику інфікування ВІЛ/СНІД, організовано безкоштовну роздачу наркоманам наборів, що включають: шість шприців, два презервативи та упаковку вологих серветок.

Щоб отримати цей набір, достатньо заповнити анонімну анкету.

Читайте також:

У Черкасах наркоманам безкоштовно роздають шприци і презервативи

ВІЛ серед наркозалежних зростає

Ситуація з ВІЛ в Україні дедалі погіршується

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: