Два колишніх міліціонера грабували на вокзалах

Вдаючи чергових міліціонерів, двоє молодиків прочісували вокзали та потяги та під приводом особистого обшуку заводили жертв у безлюдне місце та грабували.

Своїх жертв “перевертні” шукали на залізниці. Обирали переважно добре вдягнених чоловіків. Останньою жертвою грабіжників став чоловік, який повертався додому у Вінницю. На вокзалі до нього підійшли двоє у міліцейській формі, спитали документи і почали особистий огляд речей.

Скаржитися в міліцію на її ж співробітників постраждалий не став, вирішив– марно. Коли ж повернувся додому, то звернувся у прокуратуру, звідти справу віддали у транспортну міліцію Придніпровської залізниці. Там, з’ясувалось, щоб там вже давно шукають цих псевдо-міліціянтів.  Їх затримали на гарячому, саме під час “чергування”. Двоє 25 річних чоловіків насправді ще недавно служили у військах МВС.

Псевдо-міліціянти заарештовані. Їм закидають грабежі, нанесення тілесних ушкоджень та незаконне володіння зброєю. Правоохоронці ж намагаються з’ясувати справжні масштаби діяльності зловмисників, адже за два роки вони обібрали кілька сотень людей.

Читайте також:

Луценко: ми покараємо всіх "перевертнів"

Звідки беруться кати в українській міліції?

Кримським "перевертням" у погонах дали по 5 років


ВідеоДва колишніх міліціонера грабували на вокзалах

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: