У фосфорній аварії звинувачують українців

Компанія "Залізниці Казахстану" звинуватила українську сторону в аварії потяга, який перевозив жовтий фосфор.

Леонід Фаргуліді
УНІАН
Директор компанії "Казфосфат" Леонід Франгуліді на місці аварії.
Причиною техногенної катастрофи в Львівській області, де перекинулися цистерни із жовтим фосфором, що належать казахському АТ "Казфосфат", стало порушення технології виробництва при ремонтних роботах на колії.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби компанії "Залізниці Казахстану".

"Умови перевезень небезпечних вантажів були дотримані й відповідали вимогам правил перевезень вантажів та правилам перевезень небезпечних вантажів", - наголошується в повідомленні прес-служби.

За інформацією прес-служби, представники компанії "Залізниці Казахстану" провели детальне обстеження місця аварії, оглянули стан верхньої будови шляху, рухомого складу. Встановлено, що в день сходження цистерн виконувалися дорожні роботи із здійснення середнього ремонту шляху із застосуванням колійних машин важкого типу.

Рудьковський-Кузьмук
УНІАН
Казахи заявляють, що до фосфорної аварії призвели дії української сторони.
"Після закінчення робіт відповідно до стану шляху було видано обмеження швидкості руху потягів до 60 кілометрів на годину, і при цьому місце сходження вважалося "небезпечним місцем" і було захищене відповідними дорожніми сигналами", - йдеться в повідомленні.

За даними казахської сторони, температура повітря на час здійснення ремонтних робіт була вищою за +30 градусів, відповідно температура рейок - вищою за +50. При цьому, "робота колійних машин дозволена при температурі рейки не більш +43 градусів", наголошує прес-служба.

Нагадаємо, 16 липня у Буському районі Львської області на перегоні Красне-Ожидів зійшли з колії та перекинулися 15 цистерн із отруйним жовтим фосфором товарного потяга №2005. Внаслідок аварії виникла пожежа.

Невдовзі після аварії представники казахської компанії "Казфосфат", пов'язаної із цистернами, заявили, що вантаж перевозився з дотриманням усіх правил безпеки.

26 липня о 4:00 ранку почався вивіз цистерн з території України. Спеціальний потяг з вантажем жовтого фосфору зі станції Красне Львівської залізниці в супроводі двох пожежних потягів вирушив до Казахстану.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: