Матір кілька років вбивала своїх новонароджених дітей

У Франції судять жінку, яка вбила одного за іншим трьох своїх новонароджених дітей.

Жінці вдавалося приховувати не лише жорстоке вбивство трьох новонароджених немовлят, але і свою вагітність. Навіть чоловік за 10 років її злодіянь не запідозрив нічого.

Це дало адвокатам можливість будувати захист довкола так званого "синдрому неприйняття вагітності", коли жінка не усвідомлює себе майбутньою матерью.

Злочин, що шокував всю країну, розкрився несподівано. Чоловік Вероніки одного дня прийшовши додому і заглянув в морозилку, знайшов там два заморожені тільця і в жаху подзвонить в поліцію.

При допиті жінка повідомила, що діти не їх і вона гадки не має, як тіла потрапили до них в дім. Конфіскований холодильник передали на експертизу - тест ДНК показав що Вероніка і Жан-Луї - батьки вбитих немовлят.

Лише тоді жінка зізнається чоловіку, що таємно від нього виносила і народила сама вдома не двох, а трьох дітей. Першого ще в 1999 році спалила в домашній духовці. Тих, що знайшла поліція, задушила у ванні двома і трьома роками пізніше.

Для рідних історія звучала дико: рідна сестра обвинуваченої також нічого не знала.

Психіатрична експертиза визнала Веронику осудною. Багато хто вважав, що найбільш вірогідним результатом слухання стане довічний вирок. Втім, прокурор, враховуючи, що у жінки залишаються двоє дітей, пом'якшив вимоги і наполягає на 10 роках позбавлення волі.

Читайте також:

Мачуха вбила дворічного пасинка через куряче яйце

Син посадив на ланцюг 80-річну матір

Пенсіонер перерізав горло дружині за нетрадиційний секс

Жінка вбила чоловіка, від якого завагітніла їхня спільна донька

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: