У Харкові дітям після щеплення стало погано

Проба Манту викликала неадекватну реакцію у 28 школярів.


У Харкові збільшується кількість дітей з неадекватною реакцією на проби Манту. Ще у 28 дітей виявлені параклінічні ознаки реакції, повідомив начальник Департаменту охорони здоров'я і соціальних питань Ігор Шурма.

За інформацією Шурми, 28 школярам шкіл №28 і №76 робили проби Манту 6 лютого. Відразу після щеплення стало погано 13 з 60 учнів, яким зробили щеплення. 9 лютого, стало відомо, що головний санітарний лікар області видав наказ про припинення туберкулінодіагностики в області, до закінчення експертизи медпрепарату.

Шурма підкреслив, що припинене проведення проб Манту тільки певною серією препарату (1449). Туберкулін закуповується за кошти державного бюджету, його виробляє компанія "Біолек".

9 лютого у 13 дітей після щеплення відчули головний біль та запаморочення. Впродовж дня діти перебували під наглядом медиків і почували себе добре. В управлінні охорони здоров’я запевнили, що проведення проби Манту було дозволено всім школярам, лікарі отримали на це згоду батьків.

Термін придатності туберкуліну виробництва компанії "Біолік", яким проводились проби, закінчується у листопаді 2009 р. Ним вже робили щеплення майже 12 тисячам школярів.

Читайте також:

ВР відмовилася покарати винних у смерті дитини від щеплення

В Україні вакцину проти кору використовувати не будуть

Вакцинацію робитиме кожен п'ятий українець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: