У Харкові міліція катувала жінок пласкогубцями

У Харкові міліціонери катували двох затриманих жінок. Їм нагадяли пакет та катували пласкогубцями.


У Харкові співробітників Орджонікідзенського райвідділу катували двох затриманих жінок, вимагаючи зізнання. Правоохоронці надягали їм на голову пакети та катували плоскогубцями.

Одна жінок Світлана Помеляйка працювала дизайнером на плитковому заводі та виховувала двох дітей. Одного дня з її кабінету зникли два монітори, клавіатура та мишка. Через прохідну їх не проносили і, як запевняє охорона підприємства, через паркан не перекидали. Речі просто зникли. Ніяких доказів міліція не знайшла.

За словами правозахисника Людмили Клочко, швидше за все, хтось із колег Світлани вказав міліції на неї.

Правоохоронці затримала Світлану і її колегу Наталію.

Із слів постраждалих, у відділенні два молоді оперативники, які годилися їм в сини, розвели їх по різних кабінетах і намагалися змусити зізнатися у крадіжці. Світлану били ногами, надягали на голову пакет. Наталії, крім того, плоскогубцями стискали соски. Жінки не підписали зізнання. Після цього їх змусили написати, що ніяких претензій до міліції вони не мають, і відпустили.

Покинувши відділку міліції, обидві підозрювані потрапили до лікарні, лікарі зафіксували побої. Світлана провела на лікарняному ліжку більше місяця. Наталія після тортур плоскогубцями відходила ще довше.

Коли в облуправлінні міліції дізналися про звинувачення, яке пред'явила Світлана, почали службову перевірку. Як заявив журналістам начальник ГУ МВС України в Харківській області Віктор Развадовський, дізнавшись, що в кабінеті дійсно знайшли плоскогубці та інші предмети, якими, за словами жінки, її катували, він зразу ж розпорядився звільнити міліціонерів, не чекаючи суду. Прокуратура району порушила кримінальну справу за перевищення службових повноважень.

Світлану і Наталію визнали потерпілими.

Керівники плиткового заводу, дізнавшись, що Світлана під підозрою у правоохоронців, звільнили її. Зараз жінка намагається поновитися на роботі.

Читайте також:
"Жесть" мундира: як вибивають свідчення
У Києві правоохоронці жорстоко побили літнього чоловіка
Кого катують українські міліціонери, і як їх за це судять

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: