У Харкові знову госпіталізовані курсанти, які отруїлися неякісною їжею

Зараз у лікарні 88 курсантів Інституту танкових військ, які отруїлися у їдальні.

Кількість курсантів Інституту танкових військ НТУ "Харківський політехнічний інститут", госпіталізованих із харчовим отруєнням, збільшилася до 88 людей.

Про це повідомила начальник інфекційного відділення місцевого військового шпиталю Тетяна Шнайдер.

В той же час, начальник Військово-медичного клінічного центру Північного регіону Віктор Поліщук розповів, що курсанти отруїлися несвіжим м'ясом.

"Це сталося в результаті порушення технології приготування їжі, грубого порушення, і особистої гігієни тих, хто готували їжу. Можливо, при транспортуванні їжі, або на етапі зберігання, або на етапі приготування їжі", - зазначив він.

Військова прокуратура Харківського гарнізону проводить перевірку за фактом захворювання курсантів. Справу поки не порушено, рішення з цього питання буде ухвалюватися після аналізу продуктів і води з їдальні, де харчувалися курсанти, хворі на гострий ентероколіт.

Нагадаємо, починаючи з 7 лютого із гострим отруєнням були госпіталізовані 70 курсантів Харківського Інституту танкових військ.

За однією з версій, причиною отруєння стала відсутність електроенергії, відключеної інституту за борги. Курсанти могли отруїтися м'ясними котлетами, зіпсованими через вимкнення холодильного обладнання.

10 лютого з лікарні виписали 20 курсантів, які пройшли лікування.

Читайте також:

Харківських курсантів почали виписувати з лікарні

У Харкові з отруєнням госпіталізовані 70 курсантів

Харківські курсанти отруїлися через відключення електрики за борги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: