У Харкові з отруєнням госпіталізовані 70 курсантів

Зранку 6 лютого військовослужбовці військового факультету відчули значне нездужання та розлад шлунку. До вечора стан здоров’я курсантів погіршився.

У вихідні 70 курсантів Харківського гвардійського факультету військової підготовки Національного технічного університету "ХПІ" було госпіталізовано до Військового медичного клінічного центру Північного регіону з попереднім діагнозом – гостре кишкове інфекційне захворювання.

Про це повідомили в Регіональному медіа-центрі Міністерства оборони України в м. Харкові.

Так, зранку 6 лютого військовослужбовці військового факультету відчули значне нездужання та розлад шлунку. До вечора 6 лютого та на ранок 7 числа, стан здоров’я курсантів погіршився, і їх почали госпіталізувати.

У Міноборони наголошують, що із самого початку спалаху хвороби у навчальному закладі працюють фахівці Регіонального санітарно-епідеміологічного загону Міноборони. На даний час військові епідеміологи з’ясовують причини появи хвороби.

За словами начальника Військового медичного клінічного центру Північного регіону полковника медичної служби Віктора Поліщука, стан здоров’я курсантів задовільний.


Читайте також:
На Харківщині горить склад отруйних хімікатів
Експерти встановили джерело дивного запаху в Нью-Йорку
Звільнені металурги йдуть працювати в шахти

ВідеоУ Харкові з отруєнням госпіталізовані 70 курсантів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: