У Харкові жінка з відчаю ледь не потопила своїх дітей

У Харкові жінка з відчаю ледь не потопила своїх дітей

Молода мама хотіла накласти на себе руки, але перед цим збиралася втопити своїх дітей. Жінка пояснила, що була у відчаї.

У Харкові молода мама хотіла накласти на себе руки, але перед цим збиралася втопити своїх двох малих дітей. Силоміць затягувала синів у річку, аж поки на дитячий крик не збіглися люди з сусіднього пляжу й не врятували малечу.

Жінка пояснює: була у відчаї. Днями її ошукав квартирний маклер – зник із півсотнею тисяч доларів. На ці гроші харків'янка хотіла купити нове житло.

Свідки розповідають, що старшого сина жінка тягнула у воду за руку, молодшого - везла у візочку. Немовля - мовчало. На крики першокласника збіглися люди, які викликали міліцію.

Батько немовляти Сергій пригадує, що вранці дружина обмовилася, що піде з дітьми топитися. Мовляв, стару квартиру у Вінниці продали, гроші на нову – у родини вкрали, жити ніде. Але чоловік був упевнений: жінка блефує.

Жінку заарештували і звинувачують у замаху на вбивство. Якщо суд визнає її провину, їй загрожуватиме до 15-ти років ув'язнення.

Переляканих дітей одразу доправили до лікарні. Правоохоронці кажуть, молодшого хлопчика ймовірно заберуть батьки затриманої. А от за старшим приїхав рідний тато, колишній чоловік жінки, із бабусею, які й заберуть його до себе, на Вінниччину.

Нині стан дітей стабільний, запевняють лікарі. А тридцятирічну затриману ймовірно позбавлять батьківських прав.

Читайте також:

Дівчинка підірвалася на гранаті, яку п'яний батько знайшов на смітнику

Чоловік перерізав своїх дітей, пройшовши інструкцію в Інтернеті

Жінка ледь не вбила залицяльника: різала огірки і він "випадково впав на ніж"

Відео Мати намагалась покінчити з собою та втопити своїх дітей

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів