У Індії дівчинці відтяли голову під час жертвоприношення

У Індії п'ятирічній дівчинці відтяли голову під час ритуалу, щоб жінка змогла зачати хлопчика.

У Індії чоловік відтяв голову дівчинці під час ритуального жертвоприношення. Таким чином вбивця намагався допомогти своїй дружині, страждаючій безпліддям, зачати сина.

Рам Нівас отримав пораду убити дитя від свого дядька, тантричного священика, що захоплюється чорною магією. За його словами , лише після вбивства дівчинки Нівас і його дружина змогли б зачати сина.

Тіло дівчинки було знайдене недалеко від її будинку. Труп дитини був обкладений паличками ладану, які використовувалися під час ритуалу. Рам Нівас, його дядько і друг Юсеф Ансарі були арештовані відразу після виявлення тіла. За словами місцевої поліції, злочинці визнали свою провину.

Цей випадок демонструє ставлення деяких чоловіків до жінок в Індії, які розцінюються як фінансовий тягар для сім'ї. За інформацією медичного журналу The Lancet, за останні 20 років в країні було проведено 10 мільйонів абортів тільки через те, що плід був жіночої статі. Також існує непідтверждена інформація, що дівчаток вбивають в пологових будинках, заявляючи, що вони мертвонароджені.

Читайте також:

Ритуальне вбивство у Харкові. Студент став жертвою сатанистів

Турецьких жінок примушують до "самогубств честі" або вбивають

Під час жертвоприношення в Туреччині постраждали 3 тисячі людей

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: