Італійський Фрітцль 25 років ґвалтував свою доньку

63-річний чоловік, за версією слідства, протягом 25 років ґвалтував свою доньку.

У Туріні затриманий чоловік, яких протягом 25 років ґвалтував свою доньку. Про злочин стало відомо, коли в поліцію прийшла 34-річна Лаура і заявила, що батько ґвалтував її з дев'ятирічного віку, а потім для цих цілей передав її братові. Як з'ясувалося, брат жінки також ґвалтував і своїх чотирьох доньок 6, 8, 12 і 20 років. Батько був упевнений, що він і його син мають повне право використовувати дівчаток в цих цілях.

Поліція також затримала і 40-річного сина підозрюваного. Який почав ґвалтувати своїх доньок за порадою батька.

В ході розслідування з'ясувалося, що чоловік 25 років ґвалтував Лору і забороняв їй виходити з будинку без дозволу. Велику частину життя жінка провела замкнутою в темній кімнаті. Вона покинула школу в 13 років. Доньки її брата також страждали від батька ґвалтівника, який розбещував їх з самого дитинства. Всі п'ять постраждалих жінок і дівчаток зараз знаходяться під наглядом психологів.

Преса вже порівняла заарештованих з австрійським маніяком Йозефом Фрітцлем, який недавно був засуджений до довічного ув'язнення. Фрітцль 24 року тримав свою дочку Елізабет замкнутою в підвалі власного будинку. Він регулярно ґвалтував її. Жінка народила від свого батька семеро дітей. Одне дитя померло, троє жили з мамою в підвалі, а ще трьох Фрітцль забрав в будинок. Дружині злочинець пояснив, що Елізабет втекла в секту і час від часу підкидає йому дітей.

Нагадаємо, 20 березня у Польші розпочався суд над маніяком, який шість років утримував в ув’язненні та ґвалтував свою дочку з 14 років. У 2005 і 2007 роках вона народила двох дітей, яких під погрозами вимушена була залишити в пологовому будинку.

Читайте також:

Польський "послідовник Фрітцля" ґвалтував свою дочку шість років

Австрійського маніяка Фрітцля засудили до довічного ув’язнення

Маніяк Фрітцль назвав себе "природженим ґвалтівником"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: