У Каліфорнії надзвичайний стан

Через лісові пожежі, які знищили 225 будинків, власті американського штату Каліфорнія оголосили надзвичайни становище в районі озера Тахо.

Лісова пожежа в Каліфорнії
Лісові пожежі стали причиною введення надзвичайного стану в Каліфорнії. (Фото: Lenta.ru)

Влада американського штату Каліфорнія оголосила надзвичайний стан в районі озера Тахо. Підставою для таких заходів стали лісові пожежі, які знищили 225 будинків і привели до евакуації близько 1 тисячі чоловік.

"Масштаби цієї пожежі перевищують можливості одного округу", - заявив віце-губернатор штату Каліфорнія Джон Гараменді. Саме він завізував оголошення надзвичайного стану, оскільки губернатор штату Арнольд Шварценеґґер в цей час знаходиться з візитом в Європі.

Введення надзвичайного стану є першим кроком початку процедури запиту допомоги у федеральної влади. Зараз пожежею охоплена територія близько 10 квадратних кілометрів.

У гасінні пожежі, причиною якої, мабуть, став людський чинник, беруть участь близько 800 пожежників і спеціальна техніка.

Даних про потерпілих немає.

Каліфорнія стала другим штатом цього року, де у зв'язку з лісовими пожежами було введено надзвичайне положення. Так, на початку травня режим ЧП був оголошений у Флориді. Власті штату евакуювали жителів більш ніж 200 будинків. Загальна площа природних пожеж у Флориді досягла 52,6 тис. га. Розповсюдженню вогню сприяв сильний вітер і посушлива погода.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: