У Китаї урядовці-комуністи ґвалтували дівчат

У КНДР розгорівся скандал через причетність представників Компартії до ґвалтувань неповнолітніх.

У Китайській Народній Республіці йде судовий процес над групою партійних функціонерів, яких підозрюють в зґвалтуваннях неповнолітніх дівчаток.

Сімох чоловіків підозрюються у тому, що вони були постійними клієнтами підпільного борделю, де як секс-рабині експлуатувалися учениці початкової і середньої школи.

Як випливає з матеріалів справи і заяв потерпілих, злочинці підкараулювали своїх жертв біля шкіл, причому деяким жертвам не було і 13 років. Ці свідоцтва розбурхали весь Китай не тільки через мерзотність самого злочину, але і тому, що як передбачувані злочинці виступають не тільки вчитель і таксист, але і 5 функціонерів Комуністичної партії Китаю.

Звинувачення пред'явлені викладачу Феню Жіаню, службовцю окружного департаменту міграції Лі Шуміню, працівнику сільськогосподарського департаменту Чену Меграну, урядовцю соцзабезу Хвану Йонгланю, працівнику Мін'юсту Чену Чуню, депутату Му Міньжонгу і таксисту Феню Йонгу.

За даними держобвинувачувача, зґвалтування скоювалися з жовтня 2007 по липень 2008 року, а жертвами злочинців ставали учениці початкової й середньої школи.

Також по цій справі проходить 37-річний безробітна Лі Юань і два її спільники.

За словами анонімного джерела в поліції, в Юань були обширні зв'язки, оскільки жінка і сама була повією, а крім того тримала цілий бордель, завсідниками якого були багато впливових осіб.

Як місце для зґвалтування дітей "мамочка" запропонувала власну квартиру. За це вона брала 30% від вхідної платні, яка дорівнювала 100 юанів з кожного клієнта за один візит (приблизно 14 доларів). Інші 70% прибутку одержували її прибічники - 14-річна Ліу, відрахована з школи, і її 15-річний залицяльник Юань.

За версією слідчих, саме ця парочка юних наркоманів, що потребували грошей, заманювала дітей в пастку, де їх і ґвалтували урядовці-педофіли. Жертвами злочинців стала принаймні одна учениця початкових класів, і три школярки більш старшого віку.

Злочини були розкриті після того, як 14-річна Лі Цин стала просити свою бабусю не відправляти її до школи. За словами дівчинки, у школи постійно чергували два підлітки-наркомани. Вони нібито заробляли тим, що приводили в кубло дівчаток. Там дітей робили згідливими до пропозицій сексу і домагань за допомогою побоїв і уколів. Сама Лі призналася у тому, що стала жертвою зґвалтування.

Одна з жертв розповіла, що її в кубло привів однокласник, який після цього втік. Коли ж потерпіла теж спробувала піти, то її побили двоє чоловіків. З того часу вона регулярно з'являлася в кублі під страхом нового биття. Одного разу учениця навіть порізала собі вени на зап'ястку, але однокласники надали їй допомоги і вона вижила. Педофіли ж відпустили школярку лише після того, як вона привела замість себе в кубло ще одну шестикласницю.

Примітно, що відносно "мамочки" Юань сищикам так і не вдалося зібрати достатню кількість доказів для звинувачень в сексуальній експлуатації дітей. Хоча саме вона, судячи з усього, є організатором мережі педофілів.

Втім, арештований вчитель теж не визнає своєї вини. За словами його дружини-підприємниці, чоловік лише грав в покер в кублі, коли там скоювалися зґвалтування. Показово також, що викладача навіть не звільнили зі служби. Те ж саме відноситься і до, принаймні, одного урядовця з числа підозрюваних - Лі Шуміню.

Китайські державні ЗМІ більше не повідомляють подробиці цієї справи, проте в інтернеті були опубліковані інтерв'ю з жертвами та їх родичами. При цьому загальне обурення викликало навіть не сам злочин, а реакція органів правосуддя на цю ганьбу.

Замість того щоб пред'явити затриманим звинувачення в сексуальному насильстві над неповнолітніми, прокуратура висунула звинувачення в "користуванні послугами неповнолітніх повій".

На відміну від смертної страти, передбаченої за зґвалтування, покарання за користування послугами малолітніх "жриць любові" може бути набагато м'якшим. На думку багатьох китайців, Компартія Китаю тим самим хоче захистити своїх функціонерів від суворого покарання.

На думку одного з блоггеров, сторона звинувачення не тільки хоче виправдати насильників, але і виставити злочинцями самих жертв: нібито дівчатка самі добровільно продавали своє тіло комуністичним бонзам.

Проте цей процес кидає тінь на суспільну мораль в китайській провінції. Крім того, цей правовий скандал дозволяє глибше поглянути на розуміння закону, яке демонструє еліта Комуністичної партії Китаю, ставлячи себе вище за закон.

Читайте також:

Суд виправдав директора дитбудинку, в якому ґвалтували дітей

Вбивство студента-націоналіста: нові подробиці

Водій-відморозок тягав пенсіонерку за тролейбусом, затиснувши їй ногу дверима

В центрі Юрмали розстріляли російського кримінального авторитета

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: