У Києві пастор-проповідник ґвалтував неповнолітніх прихожан

Потерпілих ґвалтували під молитву, а самі вони перебували у дивному стані відчуженості.

Кілька днів тому у Києві стався новий сексуальний скандал. Проповідник-сектант, який вже вісім років проживає в Україні, оголосив себе пророком Мойсеєм і "наставляв на шлях істинний" своїх послушників за допомогою статті 152 Кримінального кодексу ("Зґвалтування із застосуванням фізичного насильства, або з використанням безпорадного стану потерпілої особи").

Жертвами злочину стали, за попередніми даними, десятки жінок, у тому числі неповнолітні, яких "пастир" побажав ощасливити своїми "божими дітьми". Потерпілих ґвалтували під молитву, а самі вони перебували у дивному стані відчуженості.

Крім того, є оперативна інформація про те, що подібною "просвітницької" діяльністю підозрюваний активно займався в західних областях України та в Російській Федерації.

Столична міліція порушила кримінальну справу і розслідує її.

Раніше повідомлялося, що в американському штаті Арканзас 74-річний Тоні Аламо, який є головою церкви Alamo Christian Ministries, ґвалтував малолітніх дочок своїх прихожанок. Одній з його жертв було всього 8 років.

Окрім педофілії, пастора звинувачують в багатоженстві, виробництві дитячої порнографії, фізичному і сексуальному насильстві. Залишок життя він може провести за ґратами.

Читайте також:

Американський пастор ґвалтував дівчаток та знімав дитяче порно

В США будуть призначати єпископами гомосексуалістів

Жертві священика-педофіла заплатять 350 тисяч євро

В католицьких притулках дітей робили сексуальними рабами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: