У Києві міліція "скрутила" Флетчера з охоронцями

Співробітники СБУ, та бійці "Беркуту" були змушені вчора застосувати прийоми рукопашного бою під час затримання організатора тренінгів "Як стати мільйонером" Роберта Флетчера та 4-х його озброєних охоронців.

Про це повідомили у Центрі громадських зв’язків Управління Міністерства внутрішніх справ України в м. Київ.

Як уточнили в ЦГЗ, затримання відбулося 23 листопада приблизно о 4.00 у виставковому центрі, який розташований біля метро "Лівобережна" після завершення Флетчером проведення чергового "тренінгу".

При цьому в столичній міліції зазначили, що у чотирьох охоронців Флетчера була вогнепальна зброя, у одного з них навіть карабін знаходився на бойовому взводі, тобто у ствольній коробці перебував набой.

Флетчера було затримано за підозрою у заволодінні коштами українських громадян.

Як повідомив начальник Головного управління МВС України в м. Києві Віталій Ярема, "за нашою інформацією, сума коштів, зібрана з громадян Флетчером, перевищує 10 млн. дол.".

Стосовно Флетчера (1963 р.н.) порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ст.190 ч.4 Кримінального кодексу України.

У ході розслідування кримінальної справи встановлено, що восени 2006 року Флетчер створив товариство з обмеженою відповідальністю "Глобальна система тренінгів", у якому він виступив співзасновником. Діяльність товариства зводилась до проведення тренінгів, які зазвичай проводились у нічний час, під час яких Флетчер, який видавав себе за успішного мільйонера, розповідав про різноманітні інвестиційні проекти, за рахунок яких можливо збагатитись, і роз`яснював, що чим більше коштів буде інвестовано - тим більший прибуток буде отриманий. Під час проведення тренінгів зі слухачами укладались договори позики та спільної діяльності під обіцянку виплати від 20 до 300% річних і отримувались кошти готівкою під розписки, а в деяких випадках - по прибуткових касових ордерах.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: