У Києві згорів ринок "секондхенду"

4 жовтня у Києві внаслідок пожежі біля станції метро "Лісова" згоріли торгівельні місця та речі "секондхенду" ринку ПП "Оптима-1".

4 жовтня у Києві внаслідок пожежі біля станції метро "Лісова" згоріли торгівельні місця та речі "секондхенду" ринку ПП "Оптима-1" на площі близько 500 квадратних метрів. Про це "proUA" повідомила прес-служба Головного управління МНС.

Зокрема, тривожне повідомлення про пожежу на вул. Мурманська,8 надійшло до ГУ МНС 4 жовтня, о 3:21. За вказаною адресою відразу виїхали пожежно-рятувальні підрозділи з двох найближчих частин. Ще на під’їзді рятувальники побачили величезний стовп вогню. У зв’язку з цим, був оголошений підвищений ранг пожежі "Пожежа 2" і до місця попрямували додаткові пожежні розрахунки.

Перші пожежно-рятувальні підрозділи були на місці вже через 6 хвилин. Вогонь на цей момент охопив близько 300 квадратних метрів ринку та швидко поширювався по торгівельним рядам, цьому сприяла велика горюча завантаженість торгівельних рядів та вітер.

Пожежу гасили близько півтори години та ліквідовано о 5:05. В гасінні пожежі брали участь 14 відділень вогнеборців (близько 60 чоловік) на основній та спеціальній техніці.

За словами охоронців ринку о 3:15 вони побачили як з однієї з палаток виходить дим. Розрізали, щоб подивитись і тут відбувся спалах через різкий доступ кисню. Через півхвилини величезна палатка була охоплена вогнем, який швидко поширювався.

Причину та збиток з’ясовують фахівці. Під час пожежі ніхто з людей не постраждав.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: