У Криму четверо хлопців заґвалтували двох чоловіків до смерті ніжками від стільця

Четверо юнаків вирішили провчити ворогів свого товариша, побили їх і зґвалтували півметровими дерев'яними ніжками від стільця. Постраждалі померли на місці.

У Криму засудили чотирьох юнаків, які жорстоко зґвалтували та вбили двох чоловіків. Троє злочинців отримали 15 років позбавлення волі, а наймолодший з групи – 13 років ув'язнення.

Жорстокість скоєного шокувала увесь Криму. Ввечері 19 березня 2010 року в будинку одного з селищ Сакського району зібралися господар зі співмешканкою та їхні приятелі - 29-річний чоловік з подругою.

В цей же самий час 23-річний Сергій, 21-річний Володимир, 18-річний Олександр та 20-річний Дмитро після вживання спиртного в пошуках розваг гуляли по селу.

Співмешканка домовласника була сестрою одного з них, і, враховуючи, що між "свояками" не склалися дружні стосунки, хлопці вирішили покарати ворога свого товариша.

Зайшовши до будинку, вони наказали жінкам вийти, а самі почали бити нетверезих чоловіків. Однак одного побиття їм виявилися замало, і вони вирішили зґвалтувати супротивників, використовуючи як знаряддя півметрові дерев'яні ніжки зламаного ними стільця.

Під час проведення такої збоченої екзекуції у чоловіків були пошкоджені внутрішні органи, що надалі стало причиною смерті.

Тільки вранці тіла жертв виявили жінки. Побачивши, що один з них ще дихає, вони негайно викликали медичну допомогу. Однак фельдшер, оглянувши потерпілих, констатувала смерть обох.

Усіх підозрюваних було заарештовано в той же день.

Читайте також:

Хлопець зґвалтував школярку і відрізав їй голову, бо вона не захотіла їхати на мотоциклі

На Волині син зарізав батька за те, що той попросив цигарку

На Донбасі сексуальний маніяк ґвалтував своїх жертв на цвинтарі

На Волині троє юнаків зґвалтували безпритульну в залі очікування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: