У Криму троє юнаків зґвалтували та вбили 21-річну дівчину

П'яні юнаки по черзі поглумилися над дівчиною, а потім забили її лопатою до смерті. Приятель, який привів її на "вечірку", побоявся втрутитися.

У Сімферополі затримали трьох юнаків віком від 17 до 20 років, які у листопаді минулого року зґвалтували та жорстоко вбили 21-річну дівчину.

Як з'ясувало слідство, дівчина гуляла зі своїм знайомим приятелем містом, коли йому зателефонували товариші і запросили на "пляшку вина". Дівчина погодилася скласти йому компанію.

Під час гулянки юнаки по черзі зґвалтували дівчину, а щоб вона нікому про це не розповіла – вирішили її убити. Приятель дівчини, який привів її на "вечірку", заховався за гаражем і спостерігав за тим, що коїться, але не втручався.

"Один юнак вивів дівчину з гаража і підвів до ями, яка була розташована неподалік. Інший пішов в гараж, узяв штикову лопату, підійшов ззаду і завдав їй декілька ударів, внаслідок чого зламалася ручка лопати, потім вони почали завдавати ударів ножем, інший продовжив завдавати ударів зламаною ручкою лопати", - розповіла слідча Київського райвідділу міліції Сімферополя Ольга Косинська.

Потім вбивці кинули труп своєї жертви до ями, закидали його покришками і підпалили їх.

Зараз проти трьох відморозків порушили кримінальні справи за навмисне вбивство. Їм загрожує довічне ув’язнення.

"В ході спілкування із затриманими було помітно, що молоді люди не жалкують про те, що вони зробили, тобто про це вони розповідали якось цинічно, розповідали про це, ніби про фільм, який вони дивилися", - зазначила заступник керівника райвідділу міліції Оксана Плешко.

Також правоохоронці розглядають питання про притягнення до відповідальності приятеля загиблої, який кинув її напризволяще.

Читайте також:

Юнак не зміг зґвалтувати подругу і встромив собі ніж у голову

Молодий чоловік після сварки задушив і розчленував тіло своєї коханої

Троє хлопців зґвалтували 16-річну дівчину і зняли все на відео

На Волині 70-річний дід зарубав сокирою п’яного хлопця, який хотів його зґвалтувати

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: