У лікарні зґвалтували паралізовану жінку

В районнній лікарні під Санкт-Петербургом просто в палаті зґвалтували 55-річну жінку, паралізовану внаслідок двох інсультів.

У Токсовській центральній районній лікарні під Санкт-Петербургом зґвалтували 55-річну паралізовану жінку.

Постраждала перенесла два інсульти, після яких її паралізувало. Її помістили на реабілітацію в терапевтичне відділення районної лікарні. Але коли минулими вихідними її прийшли відвідати родичі, з'ясувалося, що хвору жінку зґвалтували.

"За словами родичів Марії, невідомий чоловік скористався безпорадністю жінки просто в лікарняній палаті. Є версія, що це був хтось з пацієнтів, які також перебували на лікуванні в ЦРЛ", - підтвердили факт інциденту джерела у правоохоронних органах.

Пацієнтку родичі зі скандалом перевезли до лікарні міста Волхова. За даними огляду медиків, у неї виявили численні забої тіла і сліди зґвалтування.

Водночас у Токсовській лікарні звинувачення називають вигадкою і наклепом.

"Ця інформація недостовірна, вас просто ввели в оману. Жодного зґвалтування не було. Однак у нас дійсно була конфліктна ситуація з родичами цієї пацієнтки. Вони вели себе вкрай неадекватно. Більше нічого коментувати я не буду", - сказав керівник медичної частини Токсовскої ЦРЛ Володимир Французов.

Читайте також:

Жінка змусила 12-річну доньку переспати з 200 чоловіками

16-річна школярка зарубала ґвалтівника сокирою

Сексуальний маніяк напав на вагітну в кабінеті УЗД

Вітчим зґвалтував і вбив 3-річну пасербицю-інваліда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: