У львів'янина живцем вирізали серце і нирки

Дружина загиблого в Іспанії українського заробітчанина стверджує, що тіло її чоловіка повернулось до Львова без серця та нирок.

Дружина загиблого в Іспанії українського заробітчанина з посиланням на дані судово-медичної експертизи стверджує, що тіло її чоловіка повернулось до Львова без серця та нирок. 

Рідним повідомили, що чоловік помер від інфаркту. Дружина стверджує, що відповідно до довідки, виданої в Іспанії, причиною смерті чоловіка стала зупинка серця. Згодом жінка отримала інший документ, згідно з яким смерть наступила від падіння з риштувань. Дружина говорить, що в цих паперах стоять різні дати смерті, повідомляє "КуПол".

У Львові жінка наполягла на проведенні розтину тіла чоловіка. І судмедекспертиза виявила, що в тілі не було серця та нирок, а на місці цих органів були згустки крові. Це за даними експертів є ознакою того, що органи видаляли ще у живої людини.

До того ж, українська експертиза показала - решта всіх органів під час розтину в Іспанії не досліджувалася, хоча звідти надійшов документ про експертизу всіх органів.

Дружина загиблого впевнена, що її чоловіка вбили і подала заяву в прокуратуру, але там заявили, що злочин відбувся не в Україні і це не їх компетенція.

Чорний ринок торгівлі органами

В оприлюдненій у 2006 році доповіді Управління ООН з наркотиків і злочинності "Попередження незаконного обігу органів людини, боротьба з ним і покарання за нього" повідомляється, що у низці регіонів світу процвітає "чорний" ринок торгівлі органами і тканинами людини, що витягують не тільки з трупів, але й живих людей.

Щорічно в світі здійснюються тисячі незаконних операцій з пересадки органів. Найвищий попит існує на нирки й печінку. Що стосується пересадки тканин, то найбільшою є кількість операцій з пересадки рогівки. З 70000 випадків пересадки органів на рік в 50000 випадків - це заміна нирки.

Згідно з даними ООН, в Європі приблизно 40000 людей потребують пересадки нирки. Час очікування органу для пересадки складає зараз близько трьох років, а до 2010 року, як очікується, воно збільшиться до 10 років. Від 15 до 30 відсотків хворих вмирають через відсутність необхідних донорських органів.

У низці країн процвітають злочини пов'язані з незаконним вилученням органів померлих. Проте міжнародні медичні та правозахисні організації особливо стурбовані підпільним продажем органів людини, які беруться у живих людей, і часто злочинним шляхом.

Точних даних про масштаби незаконного обігу органів людини немає. Це пояснюється частково тим, що подібні дії низка держав не визнає в якості кримінального діяння в карному кодексі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: