У Львові ще один високопосадовий банкір покінчив життя самогубством

У Львові повісився керівник одного із банківських відділень. Банкір залишив передсмертну записку, однак її зміст міліція не розголошує

У Львові повісився керівник одного із банківських відділень. Банкір залишив передсмертну записку, однак її зміст міліція не розголошує.

Правоохоронці припускають – чоловік покінчив життя самогубством або через професійні діяльність або через сімейні проблеми. Насильницька смерть – виключена.

До міліції звернулись родичі 32 річного Олександра і повідомили, що він зник. Міліція почала пошуки, одним з перших місць куди прийшли правоохоронці гараж, там і виявили тіло банкіра.

Триває слідство, тому офіційної інформації мало. Втім, довкола смерті високопосадового юриста банку ходить багато версій. Зокрема кажуть, що чоловік понабирав кредитів у тому банку де працював і не міг їх виплачувати, бо начебто напередодні його звільнили.

Також розповідали ніби відділення у якому він працював мали закрити і можливо перспектива безробіття призвела до таких трагічних наслідків. Сусіди Олександра про нього відгукують тільки позитивно і кажуть, що чоловік не був у кредитному рабстві.

"Наскільки я знаю, я говорила з його дружиною напередодні в середу ми гуляли разом з дітьми, то вона говорила, що тато погасив кредит за машину", - каже сусідка загиблого.

"Вони дуже хороші люди, порядні, виховані, надзвичайно хороші люди. Він ніколи не був п’яний, рибацтвом займався", - розповіла вона.

У фінустанові де працював чоловік, до речі це комерційний банк з іноземним капіталом повідомили, що справді, він мав кредит, однак сума невелика – приблизно одномісячна його зарплатня. Там спростували, що відділення банку мали намір закрити, а Олександра звільнити.

Керівник одного з відділів банку розповів, що з 2001 року чоловік зробив кар’єру в цьому банку. Від бухгалтера, попрацювавши економістом, заступником начальника відділення, став начальника відділення, маючи позитивні відгуки колег, клієнтів, будучи просто хорошою людиною.

6 березня відбувся похорон банкіра, без батька залишилась чотирирічна дитина.

Варто зазначити, що від початку року це вже 2 самогубства банкіра у Львові, приблизно 2 тижні тому один з керівників іншого банку покінчив життя самогубством, перерізавши собі вени.

Читайте також:

У США викрили "Клуб самогубців"

На Прикарпатті у міліцейській машині повісився чоловік

Восьмикласник викинувся з вікна школи

В передсмертній записці в'язень написав "Металіст - чемпіон"

ВідеоРаб по собственной воле

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: