У Москві засудили банду педофілів. На їх рахунку більше 30 дітей

Всі чоловіки раніше входили в так званий BL-рух.

Солнцевський міжрайонний суд Москви засудив до тривалих термінів позбавлення волі Євгенія Солдатенкова і Степана Кузнєцова, які раніше входили в так зване угрупування "бой-лаверів". Їх визнали винними в спокушанні десятків дітей.

Рішенням суду Солдатенкову призначено покарання у вигляді 12 років позбавлення волі, а Кузнєцову - у вигляді 9 років позбавлення волі. Обидва відбуватимуть термін в колонії суворого режиму.

"Ще один звинувачений учасник групи - Ігор Борісов - в даний час хворий, він з'явиться перед судом після свого одужання", - пояснили в суді.

Всі чоловіки раніше входили в так званий BL-рух (від англійського "boy-lover" - шанувальник хлопчиків).

За даними слідства, "бой-лавери" діяли з 2005 року, скоювали розпусні дії відносно підлітків з неблагополучних сімей, а також безпритульників у віці від 10 до 12 років, зокрема із застосуванням насильства. Втім, серед жертв педофілів виявилися і діти з благополучних сімей.

Оперативники МУР і УВС Західного адміністративного округу столиці в 2007 році припинили діяльність даної групи, яка складалася з шести чоловік.

Всі шестеро чоловіків були осуджені по статтях КК - "насильницькі дії сексуального характеру", "примушування до дій сексуального характеру", "статеві стосунки і інші дії сексуального характеру з особою, яка не досягла 16-річного віку" і "розпусні дії", проте, вийшовши на свободу, троє з них знов порушили закон.

Педофілів затримали в Західному адміністративному окрузі, передає начальник УВС по цьому округу Олексій Лаушкін. За його словами, суд довів причетність трьох з них до розтління 32 дітей. Зокрема, на рахунку 20-річного москвича Ігоря Борісова - 18 дітей, наймолодшому з які вісім років, 27-річний Євген Солдатенко, житель району Солнцево, звинувачується в розтлінні вісьмох дітей. Ще один педофіл - Олексій Ковальов, житель Внуково, звинувачений в розтлінні шістьох підлітків.

"Це були і солнцевські, і переделкінські, і внуковські діти, які, взнавши, що педофіли були арештовані, почали активно розказувати про інші жертви", - сказав Лаушкін. За його словами, Борісов знайомився з жертвами в дворах, біля шкіл, а потім пропонував пограти в комп'ютер, випити пиво, поїсти чіпсів.

"Він спаював дітей, скоював з ними насильницькі дії сексуального характеру, а потім шантажував відеозйомкою", - додав начальник УВС.

Інше джерело в правоохоронних органах повідомило, що звинувачений по даній справі житель району Ново-Переделкіно Ігор Борісов, який вже був двічі судимий за розтління малолітніх, в процесі слідства намагався чинити тиск на потерпілих, а після ховався від правоохоронних органів до свого арешту.

За словами джерела, у нього удома в персональному комп'ютері оперативники вилучили жорсткий диск з фото- і відеозаписами голих дітей разом з дорослими, яких він поширював через Інтернет. "В даний час слідство продовжує вивчати вилучені з комп'ютера фото- і відеоматеріали з метою встановлення інших можливих учасників злочинної групи", - пояснили слідчі.

Нагадаємо, суд засудив педофіла, жителя Константинівки (Донецька область) до 12-ти років позбавлення волі. Засуджений проходив по 26-ти епізодах. Його жертвами стали 17 неповнолітніх дітей.

Читайте також:

У Києві педофіл зґвалтував 10-річну дівчинку

У Донецькій області педофіл зґвалтував десятки дітей-сиріт

Банкір-педофіл ціле літо ґвалтував сімох дівчат

 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: