У Неаполі арештований перший у світі мафіозі-трансвестит

На півдні Італії арештований ватажок місцевої мафії, що переодягався жінкою. Це перший такий випадок у всьому світі.

У Неаполі на півдні Італії арештований ватажок місцевої мафії, що переодягався жінкою, пише у п'ятницю британська газета The Daily Mail.

27-річний Уго Габріеле (Ugo Gabriele), який користувався декоративною косметикою і називав себе Кітті, був затриманий разом з двома десятками членів очолюваного ним угрупування. Кримінальний авторитет контролював заняття проституцією і розповсюдження наркотиків в кварталах поблизу місцевого аеропорту.

У поліції розповіли, що висліджували Кітті декілька місяців. На початку минулого тижня його вже намагалися заарештувати, але тоді трансвеститу вдалося сховатися. Як підкреслили в правоохоронних органах, вони вперше зіткнулися з мафіозі-трансвеститом, і, можливо, це перший такий випадок у всьому світі.

Члени мафії традиційно зневажають чоловіків гомосексуальної орієнтації, нагадує газета, проте серед італійських мафіозі зустрічаються і гомосексуалісти. Так, в 1992 році в Нью-Йорку був застрелений Джон Д'Амато по кличці Джоні-малюк (John 'Johnny Boy' D'Amato). На процесі у цій справі його вбивця Ентоні Капо (Anthony Capo) визнав, що пішов на злочин, дізнавшися про таємне життя ватажка мафії.

"Ніхто не буде нас поважати, якщо бос-гомосексуаліст стане міркувати про справи Коза Ностри", - пояснив убивця. 

Читайте також:

Арештований один з найавторитетніших мафіозі

У Фінляндії пастор змінить стать

Невдахи-втікачі не змогли втікаючи з в'язниці оминути стовп


Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: