У Нігерії викрадено 3 іноземців

Нігерійські бойовики викрали в неділю трьох іноземних громадян. Викрадачі поки що не повідомили про свої вимоги або ж мету викрадення.

Нафтові вишки в Нігерії
Нафтові вишки в Нігерії
Нігерійські бойовики викрали в неділю трьох іноземних громадян, повідомило агентство Франс Прес.

Викрадені, за даними місцевої поліції, працювали в нафтовидобувній компанії. Поки неясно, з якої країни вони були, проте агентство відзначає, що це або вихідці з Лівану, або з Китаю.

Подробиці інциденту уточнюються.

Випадки викрадання іноземних робітників в Нігерії нерідкі. Як правило, за цими нападами стоять сепаратисти, які захоплюють іноземців для здійснення тиску на владу країни або заради отримання викупу. Найчастіше бойовики беруть в заручники співробітників крупних зарубіжних компаній.

З початку 2006 року в дельті річки Нігер бойовики викрали близько 200 іноземців, більшість з яких згодом звільнили.

Останнє викрадання іноземця відбулося в суботу. Бойовики захопили китайського робітника й зажадали, щоб компанія, в якій той працює, припинила здобич на території Нігерії.

Більше місяця тому, 3 червня, в Нігерії були викрадені шестеро співробітників російської компанії "Русал", які працювали в цій африканській країні за контрактом.

Нігерія посідає восьме місце в світі за експортом сирої нафти, проте через напади сепаратистів на нафтові об'єкти видобуток "чорного золота" у країні останнім часом помітно знизився.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: