У Новосибірську обвалився гіпермаркет

Двоє робітників постраждали при обвалі гіпермаркету, що будується у російському Новосибірську.

Двоє робітників постраждали при обвалі гіпермаркету, що будується у російському Новосибірську, повідомив співробітник аварійно-рятівної служби області.

За його словами, обвалилися міжповерхові перекриття двоповерхової будівлі. "Площа обвалення велика", - сказало джерело, додавши, що вона обвалення уточнюється.

Новосибірськ макет
Фото з місця події (Фото: НГС Новости)
За даними рятувальників, потерпілі робітники госпіталізовані. В даний час здійснюється розбір завалів.

Сигнал про обвалення поступив о 10.55 за місцевим часом (06.55 за Києвом). Обвалення відбулося в Заєльцовському районі Новосибірська, в колишньому корпусі одного з місцевих заводів, який в даний час зданий в експлуатацію комерційним підприємствам. В одній частині корпусу розташований один з найкрупніших гіпермаркетів міста "Велика ведмедиця".

Як повідомила керівник відділу маркетингу Катерина Цуканова, обвалення відбулося, за попередніми даними, в тій частині будівлі, яка не відноситься до працюючої частини гіпермаркету.

Собаки, що беруть участь в обстеженні завалу гіпермаркету, показали, що під завалами можуть знаходитися люди, повідомив журналістів начальник аварійно-рятівної служби області Олександр Яньков.

За його словами, собаки вказали місця, де можуть знаходитися люди. Фахівці в даний час ретельно обстежують ці місця.

На час роботи кінологів розбір завалу тимчасово припинений.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: