У Петербурзі судять невловимого педофіла "Ліфтера"

Маніяк тримав у страху Санкт-Петербург з 2001 по 2007 рік. Жертвами ґвалтівника ставали діти від 7 до 12 років.

У Санкт-Петербурзі розпочався судовий процес у справі педофіла на прізвисько "Ліфтер". Жертвами злочинця стали щонайменше 14 дітей у віці від 7 до 12 років.

Декілька років 37-річний Кирило Ресін діяв безкарно. Маніяка зловили, склавши і перевіривши список з трьох тисяч підозрюваних, проаналізувавши дану з базою ДНК.

Тепер Ресіна звинувачують в 14 нападах на дітей.

Попередні слухання і судові розгляди пройдуть в закритому режимі, оскільки у справі фігурують неповнолітні.

Всі злочини збоченець скоював за однією і тією самою схемою: чоловік підстерігав своїх жертв біля ліфтів, потім, погрожуючи, довозив дітей до верхнього поверху будинку і там ґвалтував. За даними прокуратури, педофіл здійснив 14 нападів на дітей в період з 2001 по 2007 рік. Жертвами маніяка були діти у віці від 7 до 12 років.

Зазвичай він нападав на дітей, коли ті поверталися додому зі школи - у другій половині дня в будні. Місце для нападу теж обирав типове – у будинках 137 серії, де є чорні сходи і приміщення перед горищем.

Злочинець був дуже обережний і практично не залишав слідів. Після скоєння чергового злочину "Ліфтер" ховався і довго вичікував. Наприклад, з 2006 по 2007 рік він скоїв тільки одне зґвалтування.

Лише у лютому 2009 року Кирило Ресін був затриманий.

Складений фахівцями психологічний портрет маніяка практично на 100% співпадав з "оригіналом", але спіймати "Ліфтера" вдалося лише завдяки єдиній державній базі даних ДНК.

Читайте також:

Педіатр зі США зґвалтував більше сотні пацієнтів

Вчителька 17 років ґвалтувала семирічних дітей у громадських туалетах

Педофіл знаходив своїх жертв у дитбудинках та всиновлював їх

В Естонії екс-голову Спілки захисту дітей посадили за педофілію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: