У ПНГ хворих на СНІД ховають живцем

У Папуа-Новій Гвінеї благочинні організації зареєстрували випадки поховання живцем хворих на СНІД їхніми родичами, які боялися заразитися.

"Одним із похованих заживо був мій двоюрідний брат," - розповіла журналістам Маргарет Марабе, яка працює в добродійній організації Igat Норі, що в перекладі означає "У мене є надія".

"Я запитала "Навіщо ви це робите?", і вони відповіли: "Якщо ми залишимо їх живими, дозволимо жити в одному будинку з нами, їсти з нами, користуватися тим самим посудом, ми заразимося і теж можемо померти," - передає її слова видання Turkish Press.

Марабе звернулась із закликом до уряду й організацій з боротьби зі СНІД-ом для отримання гарантій, що програми, які проводяться у великих містах, також проводитимуться в сільській місцевості, де про ВІЛ практично нічого невідомо.

Як повідомляють офіційні особи та дослідники, натовп людей піддав тортурам, а потім звірячо вбив жінок, які були оголошені відьмами, винними в смерті хворих на СНІД молодих людей.

У нещодавньому звіті ООН вказується, що у Папуа-Новій Гвінеї зараз катастрофічна ситуація зі СНІДом – за розрахунками, в регіоні Океанія 90 відсотків населення є ВІЛ-інфікованими.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: