У Полтаві знайшли "тіньових" антикварів (відео)

Податківці Полтави вилучили у "тіньових" антикварів старожитностей на 4,2 млн. грн.


Співробітниками головного відділу податкової міліції ДПІ у Полтаві перевірили один з антикварних салонів-магазинів на території обласного центру.

Цей заклад, крім здійснення операцій з купівлі-продажу предметів мистецтва та різноманітних раритетів, також спеціалізувався на наданні фахових консультацій послуг з оцінки антикваріату. Салон-магазин широко рекламував свою діяльність через власний веб-сайт та випуск спеціалізованого поліграфічного каталогу для колекціонерів.

Уже на початку перевірки з’ясувалось, що в документах підприємства-власника цей об’єкт торгівлі антикваріатом взагалі ніде не фігурує. Ліцензії на право здійснення операцій з предметами мистецтва, антикваріату та виробами з дорогоцінних металів магазин не мав.

Під час перевірки виявили предмети мистецтва та старовини: картини та ікони різних епох, найбільш давні з яких датуються XVII століттям н.е., старовинні годинники відомих фірм, вироби з фарфору та срібла - в числі яких предмети культу та побутового призначення, стародавні монети, вітчизняні та іноземні військові нагороди, а також інші раритети загальною кількістю близько 500 одиниць, описано та вилучено. Загальна орієнтовна вартість вилучених старожитностей становить понад 4,2 млн. грн.

Відео"Нелегальний" антикваріат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: