У Римі заарештували гуру секти, який ґвалтував матерів та дівчат

Гуру секти "Maya Re" протягом багатьох років змушував своїх адепток до сексуальних стосунків, а з адептів-чоловіків витягував гроші.

Римська поліція заарештувала 62-річного Данило Сперанца - гуру секти "Maya Re", яка об'єднувала понад тисячі адептів. Йому висунули звинувачення у сексуальному насильстві, шахрайстві, зведенні людей до рабського стану.

Данило Сперанца називав себе "Сьомим мудрецем". Як з'ясували слідчі, щонайменше дві дівчини протягом декількох років були змушені терпіти з його боку сексуальне насильство, але ймовірно, що жертв було набагато більше, - наразі поліція вивчає ще 20 випадків.

Як пише італійська газета La Repubblica, впродовж довгого часу "Сьомий мудрець" психологічно тиснув на своїх адептів - жінки піддавалися сексуальному насильству, а чоловіки віддавали йому гроші зі своїх рахунків для фінансування "проектів" Сперанци.

Зокрема, серед ідей "мудреця" - "молекулярний руйнівник", здатний перетворювати відходи на їжу, мережа селищ в Сомалі, які мали само забезпечуватися і прийняти 10 тисяч дітей-сиріт, нарешті, університет "Pluriversit".

Розслідування діяльності секти розпочалося півтора роки тому, коли до поліції звернулися дві дівчини, матері яких свого часу направили їх до реабілітаційних громад для позбавлення від наркотичної залежності. Цими громадами в 90-і роки керував Данило Сперанца.

Ці дівчата були змушені терпіти різноманітні форми сексуального насильства. Вони розповіли, що дуже боялися цю людину – він їм погрожував, бив, казав "твоя нещаслива карма буде виправлена під впливом моєї ДНК". Крім того, за їхніми словами, "Сьомий мудрець" майже ніколи не мився і обприскував себе трав'яними настоями.

Цікаво, що у 2003 році Сперанца став головою асоціації італійських мусульман. Під його керівництвом в кварталі Сан-Лоренцо був проведений дивний ритуал на смерть Саддама Хусейна.

Група слідчих продовжує вивчати деталі цієї справи і сподівається, що після арешту "гуру" "гребля прорветься" і люди почнуть звертатися до поліції зі своїми позовами проти "Сьомого мудреця".

Читайте також:

В Ізраїлі заарештовано голову секти, який тримав у рабстві 32 дружини і 100 дітей

Режисер зі США ґвалтував 5 своїх дочок, щоб "зберегти рід людський"

Син африканського посла ґвалтував дівчат, прикриваючись імунітетом

Француженка вбила шість своїх новонароджених дітей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: