У Росії більше 200 військових захворіли на пневмонію через холод в казармах

Військові визнали факти масового захворювання призовників пневмонією на Балтфлоті і на Уралі.

Військові визнали факти масового захворювання призовників пневмонією на Балтфлоті і на Уралі, а також і те, що хтось повинен нести за це відповідальність - за два тижні, після спростувань і тверджень про "залізних" мінімум 18 градусах в казармах. Але командирам, з вини яких один призовник вже помер, троє знаходяться у важкому стані і сотні госпіталізовані, загрожує доки лише адміністративна відповідальність.

У районі Калінінграда і в Приволжско-уральскому військовому окрузі близько 200 військовослужбовців російської армії знаходяться в госпіталях з діагнозом "пневмонія", з посиланням на начальника Головного медичного управління збройних сил генерал-лейтенанта Володимира Шаппо. За його словами, в госпіталях Елані і Катеринбурзі з пневмонією знаходяться 106 людей, з них троє - у важкому стані. У районі Калінінграда госпіталізовано близько 100 військовослужбовців з таким же діагнозом.

Тим часом Головна військова прокуратура має намір притягнути винних в простудних захворюваннях військовослужбовців до адміністративної і кримінальної відповідальності.

Читайте також:
В алжирському таборі "Аль-Каїди" спалахнула чума
Нові жертви пташиного грипу з'явилися у Китаї
Лікарі заборонили Ксюші Собчак вживати алкоголь через лихоманку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: