У Росії чоловіка заживо замурували у сейф і втопили у ставку

Напівзотлілі останки чоловіка знайшли у сейфі на дні ставка. Слідчі вважають, що він був ще живий, коли сейф скинули у воду - на стінках шафи виявлені сліди від нігтів.

Невідомого чоловіка замурували у сейф і втопили у ставку. Напівзотлілі останки жертви знайдено завдяки цікавості хлопчиків, які купалися у водоймищах. З трьох сторін на стінках металевого короба були сліди від куль.

Страшна знахідка зроблена в так званих Нефедьєвських ставках Красногорського району. Скелет у вогнетривкій шафі випадково знайшли підлітки.

"Хлопці пустували, грали в догонялки, пірнаючи на глибину. Під час чергового запливу на глибину один з хлопчиків вдарився об важкий предмет. Щоб краще розглянути знахідку, хлопці спробували підняти металеву коробку, але всі зусилля виявилися марними", - зазначають правоохоронці.

З трьох сторін на стінках металевого короба були сліди від куль. Коли ж металевий контейнер відкрили, то всередині виявили чоловічі людські останки - напівзотлілі тканини на кістках скелета.

тіло у металевому сейфі
Life News
Для точного визначення причин смерті тіло відправлено на експертизу. Проте слідчі вважають, що мова може йти про болісну "страти". З внутрішнього боку на стінках шафи виявлені подряпини, що нагадують сліди від нігтів. Ймовірно чоловік був ще живий, коли сейф скинули у воду.

Як визначили експерти, страшна знахідка на дні популярної серед купальників водойми пролежала досить довгий час: мова може йти про кілька місяців.

Оперативники не виключають, що причиною такої незвичайної розправи стало вбивство, замовник якого сплатив кілерам саме за болісну смерть жертви.

Читайте також:

Міліціонер 10 років ґвалтував пасербицю, "заліковуючи душевні травми"

Хлопець 10 разів штрикнув ножем кохану за купання голяка

У Росії затримали сатанистів, які жорстоко вбили 9 людей

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: