У Росії міліціонер заґвалтував шваброю журналіста до коми

У томському медвитверезнику міліціонер, скориставшись безпорадним станом "клієнта", взяв до рук швабру і познущався над п'яним.

У томському медвитверезнику постраждав 47-річний журналіст, якого зґвалтував шваброю співробітник установи.

Постраждалий був госпіталізований з важкими травмами внутрішніх органів. На даний момент він знаходиться в реанімації у стані коми..

Ґвалтівником виявився 26-річний міліціонер медвитверезника при обласному УВС.

Йому пред'явлено звинувачення за двома статтями - "навмисне заподіяння тяжкої шкоди здоров'ю щодо особи, яка завідомо для знаходиться в безпорадному стані" і "перевищення посадових повноважень із заподіянням тяжких наслідків".

Санкції обох статей передбачають покарання у вигляді позбавлення волі на строк до десяти років. Підозрюваний вже звільнений з органів внутрішніх справ.

Раніше Томський Союз журналістів виступив із заявою, в якій вимагав від влади відставки керівництва обласного УВС у зв'язку c жорстоким побиттям міліціонером їх колеги.

Як йдеться у заяві журналістів, злочин співробітника медвитверезника "вразив всіх. Але особливо гостро сприйняли цей кричущий випадок співробітники томської міліції".

У повідомленні говориться, що на даний момент рапорт про відставку подали заступник начальника УВС - начальник міліції громадської безпеки, в чиєму безпосередньому підпорядкуванні перебуває медвитверезник, начальник відділу організації діяльності спецустанов міліції і конвоювання, які несуть персональну відповідальність за протиправні дії чи бездіяльності співробітників при виконанні службових обов'язків , а також суворе дотримання законності та дисципліни.

Крім того, йдеться у заяві, розпочато реорганізацію витверезника - начальник цього підрозділу вже подав рапорт про відставку.

Як повідомлялося, у Ленінградській області розгорівся схожий скандал. Високопоставлені офіцери гвалтували ув'язнених держаком від швабри, розстрілювали кицьок перед непокірними і знімали все це на відео, а потім шантажували рідних жертв.

Читайте також:

В російських в'язницях влаштовують показові страти тварин

Одеські міліціонери розповсюджували у місті відео з катуванням затриманих

Названі батьки: п'ятирічну дівчинку зґвалтували в дитбудинку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: