У Росії викрито секту педофіла, який вчив дівчат "сексуальної магії древніх слов’ян"

У Росії розшукують письменника Володимира Плахіна, який розбещував та ґвалтував дівчат під виглядом ритуалів у "Школі сексуальної магії стародавніх слов'ян".

Правоохоронні органи Росії оголосили у федеральний розшук письменника і керівника так званої "Школи сексуальної магії стародавніх слов'ян" Володимира Плахіна. Його підозрюють у зґвалтуваннях дівчаток під виглядом "патріотичного сексуального виховання".

На даний момент встановлено три неповнолітні жертви сексуального збоченця, розповів представник Московського управління при прокуратурі Сергія Марченко. Всім їм ще не виповнилося й шістнадцяти років, проте вони відвідували заняття у "Школі сексуальної магії".

За даними слідчих, Володимир Плахін до березня 2009 року "з метою здійснення розпусних дій з використанням безпорадного стану неповнолітніх дівчаток створив громадське об'єднання "Школа сексуальної магії стародавніх слов'ян".

"Плахін, будучи керівником зазначеного об'єднання, проводив ідеологічну обробку його учасників у квартирі в Москві", - сказав Марченко.

Досягши залежності потерпілих, що сприймали Плахіна як духовного лідера і вчителя, зловмисник регулярно здійснював з ними розпусні дії і зґвалтування. Злочинні епізоди відносяться до періоду з червня по жовтень 2009 року.

Секта була організована таким чином, щоб пригнічувати власну волю підлітків. Причому процес розбещення дітей керівництво маскувало під обряди з патріотичним відтінком.

Зазвичай Володимир Плахін розбещував дівчаток до 16 років, а після того, як вони досягали цього віку, вступав з ними в статевий зв'язок. Причому дівчатам ґвалтівник цинічно пояснював, що таким чином передає їм якусь енергію. Самі підлітки не розуміли справжній характер і значення чинених дій.

"У зв'язку з тим, що Плахін переховується від слідства, він оголошений у федеральний розшук", - уклав Сергій Марченко. Авторові книги "Сексуальна магія стародавніх слов'ян" і лідеру однойменної школи інкримінують три статті кримінального кодексу.

Читайте також:

Чоловік зарізав хулігана, що чіплявся до його дочки

Вітчим убив пасинка за секс-пропозицію та відрізав йому член

В елітному районі Петербурга звіряче зґвалтували жінку

У Сімферополі бомж-гей розтрощив коханцю голову милицею

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: