У Росії затримали сатанистів, які жорстоко вбили 9 людей

У Челябінській області заарештували п'ятьох сатанистів. Їх підозрюють у ритуальних вбивствах, скоєних ще в 2001 - 2002 роках.

Десять російських підлітків вбивали людей ще вісім років тому, але упіймали їх тільки зараз. Молоді люди скоїли низку вбивств та інших тяжких злочинів. Хлопці захоплювалися музикою стилю "Black Metal" і сатанистською літературою.

У компанії були ще й дві молоді дівчини. Вони брали участь у страшних вбивствах нарівні з хлопцями. Поки вони обидві знаходяться на волі.

Під час обшуків на квартирах підозрюваних знайшли окультну літературу та інші страхітливі твори на електронних носіях.

Читанням книг друзі не обмежувалися, а влаштовували справжній кривавий ритуал. Жертв вони шукали ночами на пустельних вулицях. Без розбору нападали на самотніх перехожих і до смерті забивали ногами. Три людини загинули на місці, ще шість померли протягом кількох годин після ритуалу. В ігрищах брало участь 10 людей.

Зараз затримані майже всі члени зграї. Заарештовані вже дають свідчення. Міліція шукає ту сатанистку, яка була найжорстокішою з усіх.

Наразі слідчі зіткнулися з проблемою: на момент скоєння злочинів тільки двом із зграї було по 18 років. Значить, всі інші були неповнолітні, а для них термін давності зменшується у два рази з 15 років до семи з половиною. Якщо останнє вбивство було скоєно ними раніше січня 2003 року, то вони зможуть уникнути покарання.

Читайте також:

Які жахи творять сатаністи в Україні? (відео)

Під час окультного обряду чоловік закопався у землю і задихнувся

Шкільна вчителька очолила секту серійних вбивць-вампірів

"Сатаністи" за ритуалом вбивали дітей і з'їдали їх органи

Студенти продавали душу "Ордену диявола" після ритуальних зґвалтувань

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: