У Севастополі чоловік задушив 9-річну дочку, щоб не народила "нового Чикатила"

За словами чоловіка, він почув голос, який розповів йому, що дочка, коли виросте, піддасться сексуальному насильству і народить сина, який за жорстокістю перевершить Чикатила.

У Севастополі колишній моряк, хворий на шизофренію, задушив свою 9-річну дочку через те, що невідомий голос розповів йому про народження дочкою в майбутньому нового Чикатила.

Як повідомляється, чоловік на ім'я К. протягом восьми років був одружений, мав дружину і дочку. Чоловік працював моряком, проте дуже важко переносив тривале перебування в морі, що з часом стало проявлятися в неадекватній поведінці. Близькі і знайомі відзначали його "божевільний погляд", незрозумілі вислови про життя, манію переслідування.

Зрештою сильні головні болі та поради родичів змусили К. звернутися до психіатра. Лікар пояснив роздратування, поганий сон і страхи моряка тривожно-депресивним станом і виписав заспокійливі препарати.

Невдовзі К. розлучився з дружиною. При цьому зберіг теплі відносини з донькою Дашею, яка періодично відвідувала його і залишалася ночувати в його квартирі, де К. жив разом зі своєю матір'ю.

У день, коли сталася трагедія, дівчинка знов приїхала до батька, щоб переночувати в нього. Увечері К. прийняв заспокійливі препарати, але вони не допомогли йому заснути. У чоловіка виникли тривожні думки з приводу майбутнього дочки.

Як сам К. потім розповів правоохоронцям, він раптом почув голос, який розповів йому, що Даша, коли виросте, піддасться сексуальному насильству і народить сина, який за своєю жорстокістю перевершить маніяка Андрія Чикатила. Тоді чоловік вирішив заради загального блага вбити дочку.

К. зайшов у кімнату дівчинки і задушив її подушкою. Про скоєне К. нічого не розповів своїй матері, яка в цей час знаходилася в сусідній кімнаті. І тільки наступного ранку повідомив їй, що Даша мертва.

Експерти-психіатри, які обстежили К., прийшли до єдиної думки про наявність у нього важкого психічного захворювання шизофренії, що і стало причиною неусвідомленого вчинку.

Наразі згідно з рішенням суду, К. перебуватиме на лікуванні в умовах суворого контролю до повного одужання.

Читайте також:

Актор зґвалтував дочку, а потім змусив її займатися сексом з 200 чоловіками

Батько довго бив п'ятирічну донечку ногами, а потім вирвав їй зуби плоскогубцями

У Маріуполі 83-річна мати забила дочку качалкою, не поділивши квартиру

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: