У Сімферополі хлопець через релігію з’їв свою бабусю

У Сімферополі 26-річний хлопець вбив свою бабусю - шматком скла спочатку зняв з неї скальп, а потім видавив очі і з'їв їх. Сусіди стверджують, що хлопець захоплювався релігією.

У Криму 26-річний програміст шматком скла зняв зі своєї бабусі скальп, а потім видавив очі і з'їв їх. А щоб жінка не кричала, юнак відрізав їй язика і теж його з'їв.

У дворі, де трапилося вбивство, проживає кілька родин. Більшість сусідів впевнені, що у хлопця просто "дах поїхав" від читання якоїсь релігійної літератури.

Вони стверджують, що хлопець не пив і не курив, одягався завжди охайно і працював в охоронній фірмі програмістом. З дитинства його виховували тільки дідусь і бабуся, батьки розлучилися майже відразу після його народження.

Сусіди почули приглушені крики про допомогу ще о шостій годині ранку, коли дід хлопця пішов на роботу.

З чуток, за день до злочину, вбивця посадив своїх родичів за стіл, і годинами читав їм релігійні книги. А коли людям похилого віку набридло слухати, онук від образи вдарив важкою книгою свою бабусю по голові. На ранок, йдучи на роботу, дід сховав всі ножі.

У ранок убивства хлопець залишився вдома разом з бабусею. Не знайшовши у будинку ножів, він розбив дзеркало і шматком скла спочатку зняв у своєї бабусі скальп, а потім видавив очі і з'їв їх. Весь цей час жінка була в свідомості і намагалася вирватися, кричала. Щоб втихомирити жінку, хлопець відрізав їй язика і теж його з'їв.

Труп виявив батько хлопця, який щоранку дзвонив своій матері. Коли йому ніхто не відповів, він приїхав до неї додому. Двері виявилися замкнені, а на всіх вікнах, окрім одного, стояли грати. Саме в незахищене вікно чоловік і потрапив у будинок, попередньо розбивши його. Він розповідав, що побачив свою матір на підлозі у калюжі крові.

Чоловік виліз через вікно назад у двір, і викликав міліцію. Щоб заспокоїти вбивцю, міліціонери пустили в кімнату газ. Але перед цим заглянули в кімнату і побачили, що онук відспівує свою бабусю, читаючи над нею молитви.

Зараз 26-річного чоловіка затримали. Підозрюваний повинен буде пройти психіатричне обстеження.

Читайте також:

Перші європейці були канібалами

Три бразильські індійці вбили та з'їли студента

В Петербурзі голодні готи вбили та з'їли школярку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: