У США поліція конфіскувала марихуану на мільярд доларів

Поліція каліфорнійського округу Фресно заарештувала 82 уродженців Мексики, яких підозрюють у зв'язках з наркокартелями.

В американському штаті Каліфорнія поліцейські провели масштабну облаву на конопляні плантації наркомафії. У результаті вдалося конфіскувати марихуану вартістю в один мільярд доларів.

Також поліція каліфорнійського округу Фресно заарештувала 82 уродженців Мексики, яких підозрюють у зв'язках з наркокартелями.

Операція під кодовою назвою Save Our Sierra (збережемо наші гори) почалася 13 липня. У ній беруть участь не лише місцеві правоохоронні підрозділи, але також поліцейські з регіональних і федеральних відомств.

Округ Фресно буквально переповнений наркоторговцями, вважає місцевий "наркоцар" Джил Керліковські. Додамо, що цей оригінальний термін ввів в обіг сенатор Джозеф Байден, який очолював підкомітет по боротьбі із злочинністю та наркомафією при юридичній комісії Сенату США. "Наркоцарями" у Сполучених Штатах стали називати керівників відділів поліції, що спеціалізуються на контролі за обігом наркотиків.

Гористий рельєф місцевості Фресно, а також мала щільність населення округу є гарною підмогою для мафіозі, які займаються вирощуванням і контрабандою наркотиків. Злочинці споруджують складну систему зрошувальних каналів, підводячи вологу озер і річок до своїх плантацій конопель, пояснює шериф Фресно Маргарет Мімс. Проте витрачені зусилля окупаються сторицею: вартість одного куща конопель доходить до 4 тисяч доларів.

За відомостями шерифа, поліцейська спецоперація Save Our Sierra носить безпрецедентний характер для округу Фресно. Вона також є однією з найбільших облав в історії Каліфорнії.

Дії поліцейських були ретельно підготовлені. Ще в лютому 2009 року правоохоронні органи стали збирати оперативну інформацію про місцеві ферми, де підпільно виробляються наркотики. У результаті вдалося виявити 70 таких господарств, які тепер разом припинили своє існування. За даними жінки-шерифа, при цьому було конфісковано рекордну кількість контрабандного товару - щонайменше 330 тисяч рослин.

Проте до листопада поліцейські рейди триватимуть. Лише восени кліматичні зміни зроблять вирощування конопель у великих масштабах практично неможливим.

"Наркоцар" Керліковські вважає, що такий великий успіх став можливий лише завдяки злагодженій роботі всіх відомств.

Читайте також:

Шкільна вчителька виростила "на пиріжки" плантацію опійного маку

Українські зірки підуть в депутати, щоб легалізувати наркотики

На Чернігівщині знешкодили банду наркоторговців

У Нігерії 114-річний дідусь зберігав вдома 6,5 тонн марихуани

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: