У США спортсмен з боїв без правил вирвав серце у живого напарника

У розтерзаного спортсмена був вирваний язик, а його обличчя було порізане ножем. Поруч валялося очне яблуко, яке злочинець вирвав з очниці жертви, а також інші органи загиблого.

Майстер бойових мистецтв і учасник боїв без правил Джерод Уайатт вирвав у ще живого партнера по єдиноборству серце і буквально розпотрошив вмираючого. За словами вбивці, тим самим він намагався вигнати з напарника диявола, пише газета The Daily Mail.

Як випливає з матеріалів справи, злочин було скоєно в місті Кламат в північно-західній частині штату Каліфорнія. Вранці 21 березня поліція застала 26-річного спортсмена прямо на місці злочину. Уайатт був голий і забруднений з голови до п'ят кров'ю. А перед ним на ліжку лежав розпотрошений труп жертви - 21-річного Тейлора Пауелла.

Навіть полісмени з досвідом були шоковані побаченим і заявили, що подія нагадувало сцену з трилера. У розтерзаного спортсмена був вирваний язик, а його обличчя було порізане ножем. Поруч валялося очне яблуко, яке злочинець вирвав з очниці жертви, а також інші органи загиблого.

На допиті Уайатт заявив, що перед нападом безумства він випив "чашку чаю", настояну на галюциногенних грибах. Після цього йому і прийшла в голову нав'язлива думка, ніби його приятель і спаринг-партнер одержимий сатаною.

Патологоанатоми прийшли до висновку, що Пауелл помер від втрати крові після того, як у нього вирвали серце. За словами коронера, злочинець розкрив грудну клітку жертви ножем, а потім дістав звідти серце Тейлора. А зі слів виступив в суді сержанта поліції Елвуда Лі, який першим прибув на місце злочину, розріз на грудях потерпілого досягав 18 дюймів (понад 45 сантиметрів).

Як пояснив Уайатт, вийнятий з грудей орган разом з іншими частинами тіла він кинув у вогонь, щоб позбавити одного від злого духа. Деякі інші внутрішні органи жертви він збирався спожити, повідомляє The Contra Costa Times.

Поліцію викликав третій учасник "грибний оргії" - Джастін Девіс. Після того, як вся компанія випробувала "галюциногенну настоянку", свідок звернув увагу на швидку зміну в настрої Уайатта. Зокрема, неадекватність Джерода виразилася в тому, що він став говорити про якесь татуювання, яку необхідно вирізати. Тоді Джастін і помчав кликати на допомогу поліцію. Однак поки Девіс був відсутній, всі найстрашніше вже сталося.

Адвокат обвинуваченого Джеймс Фоллмен наполягає, що його клієнт у момент розправи не міг усвідомлювати зміст своїх вчинків. "Мій клієнт намагався змусити замовчати диявола. Думаю, що у нього трапилося тимчасове божевілля через з'їдені гриби", - пояснив адвокат.

Уайатта звинувачують у вбивстві першого ступеня і тортурах. Останній пункт інкриміновано у зв'язку з тим, що ще живий Тейлор Пауелл випробував страшні муки, коли у нього вирвали серце.

Безпрецедентну справу розбирають в суді округу Дель-Норте.

Читайте також:

У Києві злодій заліз у квартиру і задушив господарку

Росіяни вбили і зацементували в діжці заробітчанина, позаздривши його зарплаті

Семикласник зарізав п'яного пенсіонера, який попросив довести його додому

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: