У світі щороку на дорогах гине 1,3 млн. людей

До 2020 року смертність у ДТП може досягти 1,9 млн. людей.

Згідно зі статистикою, щороку від дорожньо-транспортних подій в світі гине 1,3 млн. людей. Переважна більшість трагічних випадків припадає на країни зі середнім і низьким доходом населення. Майже десять років тому Червоний Хрест назвав дорожні смерті "тихою катастрофою". Проте в таких країнах, як Нігерія, ситуацію на дорогах вже не можна описати так само.

Голова нігерійської служби Осіта Чідока, який відповідає за дорожню безпеку, говорить, що автомобільні події впливають на повсякденне життя більшості жителів країни.
За словами чиновника, важлива частина проблеми - це забобони багатьох водіїв, які переконані, що від долі не втекти.

Втім, в багатьох країнах Африки, Азії та Латинської Америки найбільш уразливими залишаються пасажири автобусів та вантажівок, а також пішоходи.

Аварії на дорогах є головною причиною дитячого травматизму у всьому світі. Часто через аварії люди втрачають працездатність на все життя і залишаються без коштів для існування.

Секретар міжнародної громадської організації Commission for Global Road Safety Девід Уард вважає, що поліпшення якості доріг не завжди веде до підвищення безпеки. Справа в тому, що на кращих магістралях водії зазвичай розвивають вищу швидкість, і це приводить до збільшення смертності.

Достатньо складною залишається і ситуація в Росії. За даними, які були недавно оприлюднені, щодня на російських дорогах гине близько 90 людей.

Смертність на дорогах в Україні у 7-8 разів вища, ніж у низці країн Європи. За останні 10 років в Україні сталося майже 400 тисяч аварій, у яких загинули близько 63 тисяч людей.
Минулого року — близько 9,5 тисяч людей.

Представники неурядових організацій хотіли б протягом наступного десятиліття організувати міжнародну кампанію з боротьби з дорожньо-транспортними подіями. Таким чином вони сподіваються наполовину скоротити щорічну кількість смертей на дорогах, яка, згідно з прогнозом, до 2020 року може досягти 1,9 млн. людей.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: