У Таїланді сьогодні пролунало вже 7 вибухів

У серії вибухів бомб у таїландській провінції Наратхіват у понеділок поранено 12 людей, повідомляють регіональні ЗМІ з посиланням на місцеву поліцію.

Вибух у Таїланді
news.yahoo.com
На півдні Таїланду активно діють не менше чотирьох терористичних організацій, які домагаються створення там незалежної ісламської держави. Кількість їх жертв уже перевищила 2 тисячі 300 чоловік
Терористи у понеділок вранці висадили сім бомб у чотирьох районах на південному кордоні Наратхівату. За даними місцевих ЗМІ, поліція вже затримала одного підозрюваного в причетності до цих терактів.

Перший вибух прогримів о 6.20 за місцевим часом (1.20 за київським часом) на ринку Таніонгмус у Рангаї, постраждали шестеро людей.

Другий і третій вибухи відбулися о 8.10 (3.10 за київським часом) у парку коло пошти та на спортивному майданчику також у Рангаї.

Четвертий вибух пролунав о 8.10 коло одного з магазинів продуктів харчування в районі Сі Са Кхон, ще дві бомби були висаджені о 8.00 на каучуковій плантації в районі Ваєнг.

Останній вибух прогримів о 9.30 (4.30 за київським часом) в районі Бачо.

За даними агентства Nation, ще одну бомбу вдалося знешкоджувати в одному з магазинів.

Напередодні в столиці Таїланду коло головного управління армії також вибухнула бомба, були поранені два офіцери поліції. Поліція була попереджена про підозрілий згорток у телефонній будці. Бомба вибухнула при знешкодженні.

На півдні Таїланду активно діють не менше чотирьох терористичних організацій, які домагаються створення там незалежної ісламської держави. За оцінкою властей, чисельність бойовиків досягає тисячі чоловік, яких підтримує близько десяти тисяч переконаних радикалів.

Хвиля насильства на півдні королівства піднялася після нападу на військовий табір у ніч на 4 січня 2004 року, коли загинуло четверо солдатів і було викрадено декілька сотень автоматів. З тих пір теракти в південних провінціях Таїланду відбуваються практично щодня. Кількість їх жертв уже перевищила 2 тисячі 300 чоловік.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: