Сатаністи, бомжі та самогубці захопили Палац піонерів у Кіровограді

Довгобуд у Кіровограді наводить жах на жителів обласного центру. Правоохоронці не можуть запобігти самогубствам та нещасним випадкам, що стаються там з підлітками.

В центрі Кіровограду в недобудованому Палаці піонерів сталося вже кілька самогубств підлітків, нещасних випадків та злочинів. Довгобуд став прилистком для неформалів, сатанистів та бомжів.

"Колізей", так довгобуд називають містяни, мав стати одним із кращих в країні Палаців піонерів. Наприклад, глядацьку залу зводили за особливим проектом задля досягнення найкращого акустичного ефекту. Проте замість вистав тут проводяться сатанинські обряди, під зображенням перевернутого хреста місцеві мешканці знаходили трупи тварин.

Те, що мало стати басейном, підвалом та обсерваторією тепер називається "кімнатою глюків", "галерею вішальників", "куполом самогубців".

Неформал Анатолій розповідає, що його друзі тут збираються, щоб попити пива, розслабитися. Вони бачили малолітніх самогубців, що кидалися з купола.

Про кількість самогубств і нещасних випадків, що трапилися в будівлі, правоохоронці розповідають неохоче, посилаючись на таємницю слідства. За словами оперуповноваженого кримінальної міліції Сергія Бочарникова, "Колізеєві" місцева міліція приділяє велику увагу: "Сюди щоденно направляються патрулі міліції". Проте ці рейди особливого ефекту не дають. Молодь легко ховається та проходить повз правоохоронців.

Наразі міліція шукає власників споруди, яка є приватною власністю. "Нехай господар обнесе її забором, займеться охороною", - вважає керівник кримінальної міліції у справах неповнолітніх Едуард Овчаренко.

За висновками будівельників, кіровоградський "Колізей" перебуває в аварійному стані й через кілька років може завалитися.

Читайте також:

Чоловік вистрелив у спину дівчині, що знехтувала його коханням

Родичі забили чоловіка молотком і гантелями за відмову прийняти нову віру

Мільйонер-альфонс убив свою коханку під час самозахисту

Багатодітна мати створила збройну банду зі своїх неповнолітніх синів  

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: