У центрі Луганська впав балкон і вбив людину (відео)

У Луганську по вулиці Радянській, 57, на 3 поверсі обвалився балкон, убивши людину, яка була архітектором цього будинку.

Загиблий 87-річний пенсіонер, ветеран ВВВ Михайло Кошель свого часу був архітектором-проектувальником цього будинку і господарем квартири, де сталася трагедія.

За словами дочки загиблого Тетяни, балкон був в аварійному стані. Протягом 3-х років Михайло Кошель звертався в різні інстанції, щоб балкон відремонтували, але нічого не добився.

"Батько - архітектор, що спроектував багато будинків в Луганську. Він постійно переживав, що балкон може обрушитися і впасти на кого-небудь. Багато разів він звертався в ЖЕК, там сказали, що вони можуть балкон зрізати, але відремонтувати - немає засобів. Зверталися ми і в приватні фірми, але поставити балкон - це дуже дорого", - розповіла вона.

"Ввечері він узяв відро з цементом і вирішив самостійно зробити стягування балкона і зацементувати його. В цей час балкон і обвалився. Будинок, який він побудував, його і вбив", - сказала Тетяна.

Як відзначив начальник зміни оперативного відділу ЛГУ МНС Дмитро Шелестов, обвалення відбулося через старезність конструкції, так як будинок давно зведений.

ВідеоБалкон- убивця

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: