У центрі Луганська впав балкон і вбив людину (відео)

У Луганську по вулиці Радянській, 57, на 3 поверсі обвалився балкон, убивши людину, яка була архітектором цього будинку.

Загиблий 87-річний пенсіонер, ветеран ВВВ Михайло Кошель свого часу був архітектором-проектувальником цього будинку і господарем квартири, де сталася трагедія.

За словами дочки загиблого Тетяни, балкон був в аварійному стані. Протягом 3-х років Михайло Кошель звертався в різні інстанції, щоб балкон відремонтували, але нічого не добився.

"Батько - архітектор, що спроектував багато будинків в Луганську. Він постійно переживав, що балкон може обрушитися і впасти на кого-небудь. Багато разів він звертався в ЖЕК, там сказали, що вони можуть балкон зрізати, але відремонтувати - немає засобів. Зверталися ми і в приватні фірми, але поставити балкон - це дуже дорого", - розповіла вона.

"Ввечері він узяв відро з цементом і вирішив самостійно зробити стягування балкона і зацементувати його. В цей час балкон і обвалився. Будинок, який він побудував, його і вбив", - сказала Тетяна.

Як відзначив начальник зміни оперативного відділу ЛГУ МНС Дмитро Шелестов, обвалення відбулося через старезність конструкції, так як будинок давно зведений.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: