У церкві в США застрелили лікаря-спеціаліста з абортів

Президент США Барак Обама засудив вбивство відомого прихильника абортів, який переривав вагітність на пізніх строках. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

У США був убитий один з найвідоміших в країні прихильників проведення операцій з переривання вагітності, фахівець з пізніх абортів Джордж Тіллер.

Його застрелили 31 травня в церкві міста Уічита в штаті Канзас. Як повідомляє поліція, вбивця – білий чоловік – втік з місця злочину на машині, проте пізніше його вдалося затримати.

Родина Тіллера - його вдова, четверо дітей і 10 онуків – назвали вбивство "невимовною трагедією".

Засудив вбивство лікаря і президент США Барак Обама. Він заявив, що був приголомшений і обурений цим злочином. А також підкреслив, що розбіжності навколо такої складної проблеми, як аборт, не можуть вирішуватися із застосуванням насильства.

Активісти боротьби з абортами також негативно поставилися до вбивства. Представник громадського рух Operation Rescue Трій Ньюман заявив, що його організація протягом довгих років домагалася, щоб Тіллер "постав перед правосуддям", але тільки мирними способами.

"Ми засуджуємо тих, хто узяв закон в свої руки і скоїв цей боязкий злочин", - заявив він.

Питання абортів є одним з найгостріших в США і майже завжди стає одним з основних під час передвиборних кампаній різних рівнів. 61-річний Тіллер був одним з небагатьох американських лікарів, хто брався переривати пізню вагітність - після 20-го тижня.

На лікаря вже не раз нападали супротивники абортів: у 1985 році стався вибух в його клініці, в 1993 році в нього стріляли.

Читайте також:

Вагітна дівчина заплатила 150 доларів, щоб її жорстоко побили

Церква в Бразилії виступила проти аборту 9-річної жертви насилля

Вагітну жертву зґвалтування засудили до 100 ударів батогом

Американка народила близнюків від різних чоловіків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: